Українець Дмитро Кривенко вдруге удостоївся звання кращого данкера у світі, завоювавши золото в дисципліні слем-данк на чемпіонаті світу зі стрітболу

Уродженець Комсомольського відомий по всьому світу як професійний данкер Smoove. Він бере участь у змаганнях з цієї дисципліни з 16 років і вже домігся серйозних успіхів і визнання серед любителів вуличного баскетболу.

На цей раз він брав участь в чемпіонаті світу з баскетболу 3х3, який проходив на Філіппінах. Українець з легкістю вийшов у фінал змагань, де зустрівся з французом Гаєм Дюпуа.

Кривенко виконав три данки з трьох і заробив 79 балів, обійшовши свого суперника на 19 очок.

Ця перемога стала другою для Кривенко на чемпіонаті світу. До цього він завойовував золото в міжнародній першості в 2016 році.

Нагадаємо, що чоловіча збірна України також виступала на світовій першості з баскетболу 3х3. Команда українців обіграла збірну Йорданії в фінальному матчі групового етапу і вийшла в чвертьфінал.

Сьогодні вдень команда зіграла зі Словенією, однак поєдинок закінчився не на користь українців. Таким чином, вітчизняна збірна завершує виступи на чемпіонаті.

Раніше Politeka повідомила, що в США визначили чемпіона НБА. У четвертому матчі фіналу плей-офф Національної баскетбольної асоціації (НБА) «Голден Стейт Ворріорс» в гостях переміг «Клівленд Кавальєрс» 85: 108 і з рахунком 4: 0 виграв серію. «Ворріорс» в шостий раз в своїй історії завоювали головний трофей НБА.

Нагадаємо, як передавала Politeka, 11 травня стало відомо про смерть легенди світового баскетболу. У віці 73 років помер почесний Президент Міжнародної федерації баскетболу Іван Майніні.

Він був одноголосно обраний 11-м Президентом ФІБА під час Всесвітнього конгресу ФІБА в Стамбулі, Туреччина, у вересні 2010 року.

За час свого перебування на посаді президента Майніні зробив великий внесок в розвиток баскетболу 3х3. Він зміг зробити цей вид спорту олімпійським – дебют відбудеться на Іграх-2020 на Токіо.

Також Майніні почав реформу міжнародного баскетбольного календаря. Її результатом стала нова система, за якою зараз проходить відбір на чемпіонат світу 2019 року в Китаї.