Легендарний аргентинський футболіст порушив правила і закурив прямо на трибуні

16 червня в рамках 1-го туру групи С на чемпіонаті світу зустрілися збірні Аргентини та Ісландії.

Про це повідомляє Знай.Спорт.

На гол нападника Ман Сіті Серхіо Агуеро за збірну Аргентини на 19-й хвилині ісландці відповіли точним ударом у виконанні форварда Аугсбурга Альфреда Фіннбогасона на 23-й хвилині.

Результат пошуку зображень за запитом

Зазначимо, що на 64-й хвилині нападник Барселони та збірної Аргентини Ліонель Мессі не реалізував пенальті, а гра завершилася з рахунком 1:1.

Цікаво, що Дієго Армандо Марадона переглядав поєдинок у ВІП-ложі та палячи сигару.

В іншому матчі групи С Хорватія зіграє з Нігерією. Початок зустрічі о 22:00.

Нагадаємо, нещодавно голова правління білоруського “Динамо” з Бреста Дієго Марадона потрапив в одну з лікарень колумбійського міста Калі. За інформацією британського видання The Sun, Марадона перенесе операцію на коліні.

Відзначається, що 57-річний аргентинець вже протягом чотирьох місяців відчуває серйозні проблеми з ногою.

“Марадоні буде зроблено загальний огляд коліна. Ми оцінимо ступінь тяжкості ушкодження і на основі результатів тестів призначимо лікування”, – сказав лікар колумбійської лікарні, який за сумісництвом є приятелем Марадони.

Раніше Politeka писала, що бійці московського ОМОНу не впізнали легендарного футболіста Дієго Марадону і не стали пускати його на парковку “Лужників”. Аргентинець відвідав матч відкриття чемпіонату світу між збірними Росії і Саудівської Аравії, який закінчився з рахунком 5:0.