Провальна гра Ліонеля Мессі і його команди шокувала футбольних експертів

Збірна Аргентини з рахунком 3:0 програла Хорватії на чемпіонаті світу-2018. Попередній матч проти Ісландії команда Ліонеля Мессі закінчила внічию. Одне очко у двох матчах робить вихід у плей-офф вкрай складним завданням для аргентинців.

Головний тренер мадридського Атлетіко Дієго Сімеоне висловився про гру своїх співвітчизників, пише Знай.

фк аргентина

Зараз зі збірною відбувається те ж, що відбувалося останні чотири роки. Анархія. Команда втрачена. Що стосується Мессі, то він дуже хороший, коли поруч з ним грають екстраординарні футболісти. Якби потрібно було обрати в звичайну команду Роналду або Мессі, який був би вибір?“, – заявив коуч “індіанців”.

Однак Сімеоне впевнений, що Аргентина все ж вийде у плей-офф чемпіонату світу.

Команда виглядає погано, але, думаю, пройде далі. Нігерія виграє у Ісландії, тому в останньому турі треба буде виграти у Нігерії і чекати, що Ісландія не обіграє Хорватію“, – поділився прогнозом Чоло.

Тренер Манчестер Юнайтед Жозе Моурінью розніс воротаря Аргентини Віллі Кабальєро, через помилку якого команда пропустила перший гол.

Хорвати забили гол, реалізували перший шанс. Поставте в ворота мене або Кабальєро – різниці не буде. Я б виручав так само, як він. У жодній небезпечній ситуації я б не врятував“, – вважає коуч МЮ.

Матч Аргентина – Хорватія

Чудовий матч видала збірна Хорватії в матчі проти збірної Аргентини в рамках квартету D на груповій стадії чемпіонату світу.

Перший тайм гри в Нижньому Новгороді завершився нульовою нічиєю.

На початку другого тайму Анте Ребич скористався помилкою оборони аргентинців і голкіпера Віллі Кабальєро. Нападаючий Айнтрахта красиво відправив м’яч у ворота латиноамериканців і зробив на 53-й хвилині рахунок 1:0 на користь хорватів.

Аргентинці побігли відіграватися, але балканці вміло грали в захисті і на контратаках. У підсумку на 80-й хвилині півзахисник Реала Лука Модріч розкішним ударом зробив рахунок 2:0.

А на 90-й хвилині півзахисник Барселони Іван Ракітіч розібрався у штрафному майданчику Аргентини і поставив крапку в матчі своїм гольовим ударом!

3:0 – перемога Хорватії, яка вже вийшла в плей-офф чемпіонату світу!

месси

Російські активні вболівальники готуються до сутичок з англійцями під час їх візиту у Волгоград на матч чемпіонату світу-2018 між їх національною командою і Тунісом.

Як стало відомо, що місцеві ультрас будуть перебувати у місті на Волзі з 14 по 18 червня, коли туди прибудуть гості з Великобританії.

Підкреслюється, що метою виїзду російські фанати ставлять саме сутички з англійцями. Таблоїд заявляє, що вони готують гостям ЧС-2018 з Великобританії “фестиваль насильства”.