Друга ракетка України Сергій Стаховський потужно пробився у півфінал британського турніру у Илкли

Про це повідомляє Знай.Спорт.

Так, Сергій Стаховський вийшов у півфінал на британському трав’яному турнірі у Илкли. Стаховський здобув перемогу над 97-ю ракеткою світу, 24-річним австралійцем Джорданом Томпсоном з рахунком 6:4, 6:4.

Стаховский

Тенісисти грали 1 час 22 хвилини. Стаховський виграв чотири гейми на прийомі і програв два на своїй подачі. Сергій виконав шість ейсів і уникнув подвійних помилок, а Томпсон один раз подав навиліт і тричі помилився на подачі.У півфіналі суперником Стаховського стане американець Майкл Ммо, який обіграв у двох сетах Томаса Фабіано.

Стаховский

Цуренко перемогла росіянку в яскравому матчі

На престижному турнірі в Бірмінгемі українська тенісистка Леся Цуренко грала з росіянкою Дар’єю Касаткіною.

Перший сет виграла Касаткіна з переконливим рахунком 6:1.

У другій партії Цуренко зібрала волю в кулак і повела 3:0. Касаткіна почала наздоганяти українку, яка все-таки перемогла 6:3.

У вирішальному сеті Цуренко також виграла з рахунком 6:3 і вийшла до чвертьфіналу турніру в Бірмінгемі!

Як раніше повідомляв портал, Світоліна розповіла про свій щасливий талісман.