Французам вдалося вирвати в Аргентини путівку в чвертьфінал мундіалю

Суперматчем відкрилася 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу. У Казані зустрілися збірна Франції і збірна Аргентини.

Як повідомляє Знай.Спорт, Кіліан Мбаппе відмінно увійшов у гру і раз за разом виконував рейди, обганяючи захисників “альбіселесте”. Після одного з проходів проти Мбаппе сфолив аргентинець в штрафній і він заробив пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Антуан Грізманн.

Коли здавалося, що команди підуть на перерву за мінімальної переваги французів здивував аргентинський форвард Анхель Ді Марія, який чудовим ударом у дев’ятку зрівняв рахунок. На перерву команди пішли при рахунку 1:1.

На початку другого тайму Аргентина вийшла вперед. Після навісу зі штрафного від Евера Банеги прийняв м’яч у штрафному Ліонель Мессі, який грамотно розпорядився круглим і пробив. Ядро після контакту з ногою Габріеля Меркадо влетіло у ворота французів. 2:1 – повела Аргентина!

Але на 57-й хвилині захисник збірної Франції і Штуттгарта Бенжамен Павар прекрасним ударом зрівняв рахунок. А потім на 64-й та 68-й хвилинах Кіліан Мбаппе зробив дубль. При рахунку 4:2 Франція доводила матч до переможного.

Картинки по запросу франция аргентина

Але на 92-й хвилині Серхіо Агуеро, який вийшов на заміну, ударом головою зробив рахунок 3:4, скоротивши перевагу французів до мінімального.

Більше голів у матчі не було і Франція перемогла з рахунком 4:3!

Нагадаємо, зірка збірної Аргентини Ліонель Мессі зізнався, що він сподівається виграти чемпіонат світу, перш ніж завершити міжнародну кар’єру. Аргентині в останньому турі ЧС-2018 на Росії потрібно було б обіграти Нігерію, щоб мати шанси на вихід в плей-офф.

Я завжди мріяв підняти над головою трофей чемпіонату світу. Коли я просто думаю про цей момент, у мене йдуть мурашки по шкірі. Це зробило б щасливими мільйони аргентинців. Тому ми не можемо відмовитися від мрії. Я виграв всі найзначніші турніри, але як і раніше амбітний. Не хотілося б йти зі збірної, не вигравши чемпіонат світу”, – заявив футболіст.