Бразильський футболіст Неймар може встановити несподіваний антирекорд на чемпіонаті світу з футболу в Росії

Футболіст може запам’ятатися не своїми яскравими діями на полі, а симуляціями і лежанням на траві.

Журналістам стало цікаво, скільки ж всього Неймар «провалявся» під час матчів. І вони підрахували сумарну кількість часу, який лідер збірної Бразилії провів, лежачи на газоні, під час матчів чемпіонату світу-2018.

Так, в чотирьох матчах Мундіалю Неймар у сумі пролежав на траві 13 хвилин і 50 секунд.

неймар

Свій особистий «рекорд» він встановив в матчі проти збірної Мексики. У грі 1/8 фіналу бразилець пролежав на полі п’ять з половиною хвилин. Під час гри мексиканський футболіст став Неймару на гомілку, через що бразилець почав кричати і зображати муки.

Зробіть нас гарними і худими: невідомі моменти зустрічі Трампа і Кім Чен Ина

При цьому також наголошується, що в чотирьох матчах на Неймара сфолили 23 рази.

Відзначимо, що в чотирьох матчах ЧС-2018 Неймар забив два голи, віддав дві гольові передачі і допоміг збірній Бразилії вийти в чвертьфінал турніру.

Раніше через постійні симуляцій Неймара розкритикував знаменитий французький екс-футболіст Ерік Кантона. Так, француз порівняв бразильського нападника з жовтою валізою, а також назвав його чудовим актором.

Також колишній воротар збірної Данії Петер Шмейхель назвав поведінку Неймара ганебною. На його думку, за футболістом спостерігають діти, які починають наслідувати його.

Неймар, Бразилия

Нагадаємо, 2 липня в Самарі відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату світу, в якому збірна Бразилії перемогла з рахунком 2:0 збірну Мексики.

У 1-му таймі команди м’ячів не забивали, а у другому пентакампеоне зробили свою браву справу. Спочатку на 51-й хвилині Неймар вивів бразильців вперед, а потім на 88-й хвилині Роберто Фірміно, що вийшов на заміну, з пасу того ж Неймара подвоїв перевагу «селесао».

2:0 – впевнена перемога Бразилії (до речі третя з таким рахунком на цьому мундіалі) і тепер латиноамериканці в чвертьфіналі зіграють з Бельгією, яка перемогла Японію (3: 2).

Джерело: RTS Sports