Українка Ястремська виграла престижний тенісний турнір, обігравши у фіналі росіянку

Одеська тенісистка Даяна Ястремська виграла титул на турнірі серії ITF в Римі з призовим фондом в $60 тисяч. У фінальному матчі спортсменка не залишила шансів росіянці Анастасії Потаповоій.

У двох сетах українка віддала суперниці лише один гейм, розгромивши її з рахунком 6:1, 6:0.

Відзначимо, що два роки тому Потапова обіграла Ястремську у фіналі юнацького турніру на Вімблдоні.

Титул у Римі став для Ястремської третім у професійній кар’єрі і першим в нинішньому році.

Також завдяки перемозі в Римі українка підвищиться в рейтингу WTA і переміститься ближче до першої сотні, оновивши особистий рекорд.

А вже у понеділок Даяна Ястремська стартує на турнірі ITF в Будапешті з призовим фондом 100 тисяч доларів.

Ястремская теннис

Нагадаємо, як передавала Politeka, 2 липня стартував найвідоміший у світі тенісний турнір – Вімблдон, призовий фонд якого становить $21,969,327.

Знаменита американська тенісистка Серена Вільямс, 23-кратна переможниця Гранд Слемів, отримала 25-е місце в посіві на Вімблдон. Вільямс, яка зараз займає 183-ю позицію в рейтингу, зізналася, що рішення організаторів її приємно здивувало.

Українка Еліна Світоліна в оновленому рейтингу WTA від 25 червня залишилася на п’ятому місці. Інша представниця України Леся Цуренко піднялася на три позиції і тепер займає 34 рядок. Кращий прогрес у Даяни Ястремської, яка завдяки виходу у фінал змагань у Илкли піднялася на 24 позиції в рейтингу.

Першою ракеткою світу як і раніше залишається Сімона Халеп (Румунія).