У той час як збірна Хорватія святкувала перемогу в матчі півфіналу ЧС-2018, тренер збірної Англії Гарет Саутгейт знайшов розраду в обіймах своєї дружини

Маленька українка загинула в Москві, моторошні подробиці

11 липня на стадіоні «Лужники» пройшов матч Англія-Хорватія. Гра закінчилася перемогою з рахунком 1: 2 на користь хорватів. Для них це стало важливим досягненням і приводом для непідробної радості.

У той же час англійці, що мріяли про перемогу в турнірі були просто розчавлені. Так, тренер збірної Англії Гарет Саутгейт ще довго залишався на стадіоні вже після того, як він спорожнів.

Його помітив фотограф, який також затримався після матчу. При цьому Саутгейт був не один: чоловіка підтримувала його дружина Елісон. Один з репортерів NBC поділився в Twitter зворушливим знімком, на якому жінка обіймає свого коханого на тлі спорожнілого стадіону.

Відзначається, що Гарет і Елісон одружені вже 11 років. У них є дочка Міа і син Флінн.

Раніше Politeka повідомляла, що 11 липня відбувся матч за другу путівку в фінал Чемпіонату світу з футболу. На московському стадіоні «Лужники» о 21:00 стартувала гра між збірними Англії та Хорватії, в результаті якої другим фіналістом Мундіалю стала Хорватія.

Рахунок був відкритий вже на п’ятій хвилині. Кіран Тріпп’єр точним ударом зі штрафного вперше забив за збірну Англії – 0: 1. «Картаті» відповіли на 68-й хвилині матчу – подача від Шім’ї Врсалько з правого флангу припала точно ногу Іван Перишич (1: 1).

У другому екстра-таймі (107 хвилина) хорвати вийшли вперед. Маріо Манджукич відправив м’яч у сітку ударом від кута воротарського – 2: 1! Таким чином, збірна Хорватії вперше в історії стала фіналістом Чемпіонату світу.

Уже цієї неділі, 15 липня, команди-переможниці зустрінуться у фінальному матчі, який розпочнеться о 18:00 на стадіоні «Лужники» в Москві. Напередодні, 14 липня, о 17:00 в Санкт-Петербурзі відбудеться гра за третє місце.