Тема допінгу неабияк зачепила наставника російської збірної

Головний тренер збірної Росії Станіслав Черчесов перервав інтерв’ю з німецьким виданням Der Spiegel, коли журналісти запитали про допінг у складі збірної Росії, передає Знай.Спорт.

“Запитайте мене про речі, які фактично доведені, і я дам вам відповідь”, – сказав Черчесов і вийшов з кімнати.

Результат пошуку зображень за запитом

Спеціаліста довго не могли вмовити повернутися в кімнату для продовження розмови, а після відновлення інтерв’ю він коротко відповів на питання про допінг: “Росію не цікавить, що ви думаєте”.

Нагадаємо, німецькі медіа звинуватили збірну Росії у вживанні допінгу під час домашнього чемпіонату світу. У повідомленнях є частина відео трансляції матчу, де чітко видно, що півзахисник збірної Росії Олександр Головін щось вдихає зі своєї руки, а захисник Ілля Кутєпов потирає ніс.

У ЗМІ обізнані, що аміак не зарахований до числа заборонених препаратів. Однак, експерт, який прокоментував виданню епізод, зазначив, що використання спортсменами нітриту водню можна розглядати в контексті застосування допінгу.

У статті газети Bild йдеться, що російські футболісти в чвертьфінальному матчі з хорватами вдихали аміак з метою отримання фізичної переваги над суперником.

Раніше Politeka повідомляла, що головний тренер збірної Росії з футболу Станіслав Черчесов розповів про те, що наставник української національної команди Андрій Шевченко допоміг йому порадами перед матчем ЧС-2018.

“Хотів би подякувати Андрію Шевченку, який допоміг нам радою. Збірна України грала товариський матч з Саудівською Аравією. Я потім подзвонив, і він розповів мені деякі нюанси дій аравійців, які нам дуже в нагоді при підготовці до матчу”, – зазначив Черчесов, який додав , що з Шевченком дружить багато років.

У матчі-відкритті Кубка світу збірна Росії розгромила команду Саудівської Аравії з рахунком 5:0.