Студент з України виборов “срібло” на міжнародних змаганнях

Студент львівського училища Андрій Ганзин став срібним призером на трековій дисципліні Чемпіонату Європи з велосипедного спорту на треку в м. Прушкув (Польща). Про це повідомляє Жовківська районна державна адміністрація.

Призер є вихованцем Жовківського відділення велосипедного спорту, навчається у Львівському училищі фізичної культури.

велосипед, спорт. трек

Відзначимо, що вихованці Львівського спортивного навчального закладу нерідко здобувають перемоги міжнародного рівня. Учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Оксана Чудик стала чемпіонкою Європи з боротьби у ваговій категорії до 65 кг .

Крім золотої медалі чемпіонка отримала путівку на III літні юнацькі Олімпійські ігри, які відбудуться в жовтні 2018 року в аргентинському Буенос-Айресі.

У минулому році на світовій першості з боротьби серед кадетів, яка проходила в Афінах (Греція), Оксана Чудик завоювала бронзову медаль.

велосипед, трек, спорт

Нагадаємо, українки поповнили золотий запас країни, відібравши золото і срібло у інших.

У Лос-Анджелесі (США) пройшов восьмий етап Світової серії з синхронного плавання. Збірну України на змаганнях представляли плавчині з Харкова. До складу збірної України увійшли Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Владислава і Марина Алексєєва, Валерія Апрелева, Олександра Кашуба, Яна Нарежному, Катерина Резник, Марта Федина, Аліна Шинкаренко, Олександра Коваленко та Вероніка Гришко.

Зробіть нас гарними і худими: невідомі моменти зустрічі Трампа і Кім Чен Ина

Як повідомили в Харківській ОДА, українські спортсменки виступили тріумфально, завоювавши шість золотих і дві срібні медалі.

Також повідомлялося, що український школяр став переможцем Олімпіади геніїв у США.

Одинадцятикласник Сокирницької школи, Хустського району Валентин Фречка, завоював золоту медаль Genius Olimpiad 2018 (Олімпіада геніїв), яка проходила в Сполучених Штатах Америки на базі університету State University of New York at Oswego.