Знаменита українська фехтувальниця олімпійська чемпіонка Ольга Харлан стала переможницею Кубка світу-2018

У боротьбі за престижний трофей в загальному заліку вона випередила росіянку Софію Велику і Анну Мартон з Угорщини.

Чемпіон світу загинув, сівши в літак з хрестом: фото з місця аварії

Наша співвітчизниця набрала за сезон 190 балів, що на 15 пунктів більше, ніж у Великої.

Для 27-річної шаблістки це третій тріумф на Кубку світу. У 2013 і 2014 роках вона також ставала кращою в загальному заліку.

Ольга Харлан є чотириразовою призеркою Олімпійських ігор і п’ятикратної чемпіонкою світу.

Нагадаємо, раніше жіноча збірна України з фехтування на шаблях на чолі з Ольгою Харлан завоювала срібну медаль чемпіонату Європи, який проходив у Сербії.

Жіноча збірна в складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Юлії Баскатовой і Олени Вороніної в першому матчі впевнено перемогла збірну Великобританії (45:27), потім українки взяли верх над командою Угорщини (45:41), а в півфіналі виграли у збірної Італії (45 : 42).

У фіналі українські шаблістки поступилися збірній Росії (30:45).

Раніше повідомлялося, що чемпіонку-шаблістку Ольгу Харлан, яка здобула золото на турнірі в Сеулі, можуть позбавити нагороди. Причиною цього є, що третій Гран-прі відбудеться в Москві, куди спортсменка не зможе поїхати через українське законодавство, яке забороняє вітчизняним спортсменам виступати на турнірах, які проводяться в Росії.

Харлан в свою чергу впевнена, що подібне рішення несправедливо по відношенню до українських спортсменів, адже за допомогою них можна доводити першість нашої країни.

Нагадаємо, жодне ЗМІ, жоден блогер не залишили: новий мем про Усика висміяли в мережі.

Як повідомляла Politeka, як бути стрункими і спокійними: секрет знаменитостей.

Також Politeka писала, що титулований український боксер сфотографувався з військовим РФ.