У перший день змагання «Гран-прі» в Загребі українці показали високі результати

Про це повідомляє портал Знай.Спорт.

Найсильніші дзюдоїсти України Дар’я Білодід (48кг) і Георгій Зантарая (66кг) вийшли у фінали своїх вагових категорій.

За “Барселону” тепер гратиме українець: його вік вас здивує

Білодід у фіналі зустрічалася з діючою чемпіонкою Європи Іриною Долговою з Росії. Українка активніше вела сутичку, чим змусила суперницю швидко заробити кілька покарань “шидо”, що призвело до дострокової перемоги Дар’ї. До речі, на чемпіонаті Європи-2017 Білодід сенсаційно перемогла Долгову, вигравши континентальну першість у 16 років.

Результат пошуку зображень за запитом

Додамо, що в 2018 році Білодід виграла турніри серії Великого шолома в Парижі і в Дюссельдорфі, а також золоті медалі «Гран-прі» в Тунісі та Кубка Європи у словенському Подчетртеку.

Георгій Зантарая, який займав в рейтингу 11-те місце, у боротьбі за золото зустрівся з Флікером Талому з Ізраїлю (3). За півтори хвилини до закінчення сутички ізраїльтянин заробив «ваза-арі», за рахунок якого в результаті і переміг. У Зантараі була можливість провести больовий прийом на руку «дзюдзі-гатамэ», але супернику вдалося цього уникнути.

з 27 по 29 липня в Загребі проходить турнір серії «Гран-прі», на який заявлено 19 українців. Цими змаганнями наші дзюдоїсти почали боротьбу за олімпійські ліцензії Токіо-2020.

Відзначимо, що український легкоатлет Михайло Кохан став рекордсменом в метанні п’ятикілограмового молота серед спортсменів віком до 20 років. Таким серйозним досягненням 17-річний українець відзначився на чемпіонаті Європи U-18, який проходить в угорському Дьйорі.

Кохан побив попередній світовий рекорд з першої ж спроби під час кваліфікації: юний спортсмен метнув снаряд на 82,42 метра. Однак на цьому легкоатлет не зупинився і вже в шостій спробі побив власний рекорд, метнувши молот на 87,82 метра. Такі вражаючі результати дозволили Кохану завоювати перше місце на чемпіонату.

«Золото» Кохана стало другим для українців на чемпіонаті в Дьйорі. Напередодні перше місце серед дівчат посіла українка Валерія Іваненко, метнувши молот на 73,25 метра.

Нагадаємо, український спортсмен встановив новий світовий рекорд.

Як повідомляла Politeka, збірна України поповнює золотий запас.