Українські гімнастки вибороли три медалі – дві золоті й одну срібну – на змаганнях в Італії

Міжнародний європейский турнір проходив в італійському місті Пескара.

Лідер української збірної Влада Никольченко  (72,000 бала) посіла перше місце, обійшовши італійок Мілену Балдассарі (71,050) та Олександру Аджурджукулезе (69,950). Таким чином, дівчина стала кращою серед сеньйорок.

17855530_1610909242270474_3784523927258436671_o (1)

Серед юніорок найкраще виступила Вікторія Онопрієнко (66,750). Змагання складалися з вправ із обручем, м’ячем та булавами. У композиції зі стрічкою чемпіонка була друга. Друге й третє місця посіли італійка Єва Герарді та німкеня Маргарита Колосов відповідно.

Тіна Кароль здивувала всіх на березі Чорного моря: ці фото пояснюють все

Друге місце дівчата посіли у групових вправах із результатом 40,700. Вони поступилися лише італійкам (45,100). Третє ж місце посіла команда Німеччини (31,050).

Наступні змагання українську збірну очікують 17-19 серпня у Мінську – це буде Кубок світу.

Нагадаємо, що українська теннісітка, п’ята ракетка світу Еліна Світоліна відмовилася їхати на турнір в Росії. Директор Moscow River Cup Олександр Островський бачив в цьому політичні причини.

Український журналіст Максим Шилін впевнений, що не можна порівнювати відмову першої ракетки України Еліни Світоліної виступити на турнірі в Москві з боєм Олександра Усика в столиці Росії в фіналі Всесвітньої суперсерії боксу (WBSS), це некоректно. Журналіст упевнений, ці рішення мають абсолютно протилежні причини.

гимнастика

Відзначимо, що український легкоатлет Михайло Кохан став рекордсменом в метанні п’ятикілограмового молота серед спортсменів віком до 20 років. Таким серйозним досягненням 17-річний українець відзначився на чемпіонаті Європи U-18, який проходить в угорському Дьйорі.

Кохан побив попередній світовий рекорд з першої ж спроби під час кваліфікації: юний спортсмен метнув снаряд на 82,42 метра. Однак на цьому легкоатлет не зупинився і вже в шостій спробі побив власний рекорд, метнувши молот на 87,82 метра. Такі вражаючі результати дозволили Кохану завоювати перше місце на чемпіонату.

«Золото» Кохана стало другим для українців на чемпіонаті в Дьйорі. Напередодні перше місце серед дівчат посіла українка Валерія Іваненко, метнувши молот на 73,25 метра.

Нагадаємо, український спортсмен встановив новий світовий рекорд.