Спортсмени з України під час проведення чемпіонату Європи з літніх видів спорту зуміли вибороти десятки медалей

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Так, українці завоювали вісім золотих, 13 срібних і п’ять бронзових нагород. Примітно, що перше місце зайняли спортсмени з РФ – на їх рахунку 31 золота медаль, 19 срібних і 16 бронзових.

Український легкоатлет завоював першу медаль на чемпіонаті Європи

На останньому місці опинилася Угорщина, на рахунку якої 7 золотих, 4 срібних і стільки ж бронзових нагород.

Також уточнимо, що українська чемпіонка з легкої атлетики Марина Бех зуміла зайняти восьме місце.

Додамо, білоруська бігунка Ольга Мазуренок зуміла виграти марафонський забіг на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Берліні, незважаючи на кровотечу. 29-річна спортсменка стала погано себе почувати всього через півгодини після старту. Чи не чверть дистанції Ользі Мазуренок довелося боротися з кровотечею з носа.

Кров пішла приблизно на позначці 10 км, представники медперсоналу на ходу намагалися допомогти білорусці, передавали їй серветки і воду, але довгий час впоратися з проблемою не вдавалося, і вона бігла із закривавленим обличчям.

Індивідуальне золото Ольги Мазуренок і командне золото марафонської збірної Білорусі вивело країну на сьоме місце в медальному заліку чемпіонату Європи з легкої атлетики.

Також повідомлялося про спортсмена, який помер під час марафонського забігу. На чемпіонаті світу серед ветеранів у США на дистанції помер російський спортсмен. Андрій Шамшурин біг марафон.

Змагання завершилися 26 січня в Міннесоті. 54-річний спортсмен біг на дистанції 40 кілометрів. Він впав за кілька кілометрів до фінішу. Причина смерті поки не уточнюється. Тіло чоловіка повинні перевезти додому. У турнірі могли взяти участь лижники старше 30 років будь-якого спортивного розряду, як чоловіки, так і жінки.

Нагадаємо, українська легкоатлетка встановила рекорд.

Як повідомляла Politeka, українська спортсменка стрімко увірвалася у великий теніс.

Також Politeka писала, що українка привезла «золото» чемпіонату Європи з карате.