Ігор Радивілов посів друге місце в опорному стрибку

Український гімнаст Ігор Радивілов завоював срібну медаль чемпіонату Європи, який проходить в Глазго, повідомляє Znaj.Sport.

игорь радивилов

Радивілов посів друге місце в опорному стрибку, набравши 14,866 бала. Золото завоював росіянин Артур Далалоян (14,900). При цьому складність двох стрибків у гімнастів була однаковою, але росіянин один з них виконав краще.

Бронзова медаль у ще одного росіянина Дмитра Ланкіна, який набрав 14,666 балів.

Нагадаємо, що для Радивілова це п’ята медаль чемпіонатів Європи. В його активі одне золото на кільцях ум 2013 році, два срібла та дві бронзи.

Додамо, білоруська бігунка Ольга Мазуренок зуміла виграти марафонський забіг на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Берліні, незважаючи на кровотечу. 29-річна спортсменка стала погано себе почувати всього через півгодини після старту. Чи не чверть дистанції Ользі Мазуренок довелося боротися з кровотечею з носа.

Кров пішла приблизно на позначці 10 км, представники медперсоналу на ходу намагалися допомогти білорусці, передавали їй серветки і воду, але довгий час впоратися з проблемою не вдавалося, і вона бігла із закривавленим обличчям.

Також повідомлялося про спортсмена, який помер під час марафонського забігу. На чемпіонаті світу серед ветеранів у США на дистанції помер російський спортсмен. Андрій Шамшурин біг марафон.

Змагання завершилися 26 січня в Міннесоті. 54-річний спортсмен біг на дистанції 40 кілометрів. Він впав за кілька кілометрів до фінішу. Причина смерті поки не уточнюється. Тіло чоловіка повинні перевезти додому. У турнірі могли взяти участь лижники старше 30 років будь-якого спортивного розряду, як чоловіки, так і жінки.

Нагадаємо, українська легкоатлетка встановила рекорд.

Як повідомляла Politeka, українська спортсменка стрімко увірвалася у великий теніс.

Також Politeka писала, що українка привезла «золото» чемпіонату Європи з карате.