Українська тенісистка Даяна Ястремська стартувала з перемоги на турнірі в Нью-Хейвені. 18-річна спортсменка в двох сетах обіграла американку Даніель Колінс – 6:0, 6:3.

У першому сеті Ястремська не дозволила суперниці виграти жодного гейму, взявши три брейки. У другій партії 36 ракетка світу виглядала більш впевнено. Однак Колінс віддала дві свої подачі, дозволивши українці довести матч до перемоги.

Світоліна

Світоліна втримала позицію в рейтингу WTA після поразки, пише ZNAJ.UA.

У наступному раунді, 22 серпня, Ястремська зіграє проти німкені Юлії Гергес.

Перша ракетка України Еліна Світоліна залишилася на п’ятому місці в оновленій версії чемпіонської гонки WTA після поразки на турнірі серії “Мастерс 1000” в Цинциннаті.

Світоліна розповіла, за скільки утримує свою команду

Еліна Світоліна розповіла, скільки витрачає на утримання своєї команди.

“Це дуже депресивне питання, тому що дуже багато грошей йде на команду. Є п’ять чоловік. Є тато, який рахує всі мої витрати, гроші. Я дуже рідко дивлюся на банківський рахунок. Але ми, напевно, ще не дійшли до того моменту, коли мені скажуть: “Ні, чартеру не буде, буде економ-клас”. Але тато тримає мене в курсі всіх фінансових питань.

Це десь між 250 і 300 тисяч на рік. Це перельоти, готелі, витрати, зарплати… Вони живуть в чорній ікрі”, – розповіла Світоліна.

Світоліна

Украинские теннисистки сыграют на международном теннисном турнире в Ухане

Українські тенісистки Еліна Світоліна та Леся Цуренко зіграють на міжнародному тенісному турнірі в китайському місті Ухань. Про це повідомляється на офіційному сайті змагань.

Турнір пройде з 23 по 30 вересня.

Минулого сезону Цуренко поступилася вже у другому колі в матчі проти Гарбінє Мугуруси, а Світоліна в минулому році там не виступала.

Нагадаємо, Світоліна та Цуренко будуть грати на чемпіонаті в Китаї.

Як писала Politeka, Свитолина не считает денег.

Також Politeka писала, що Світоліна з розгромом перемогла суперницю на WTA Premier 5.