З українською бігункою Ольгою Ляховою стався конфуз на чемпіонаті Європи

Ольга Ляхова виграла бронзу у бігу на 800 метрів на чемпіонаті Європи, який проходив у Берліні. Українка зізналася, що перед початком змагань з нею трапилася неприємність.

«На змаганнях трапляються невеликі проблеми. У півфіналі за півгодини до старту мені у ніс залетіла оса і вкусила. Було складно дихати. Я перенервувала, але дивом пройшла у фінал. Там вже, слава Богу, все склалося нормально, але таке у мене було перший раз.

ольга ляхова

Уже у фіналі перші 500 метрів я бігла у числі останніх – це така тактика. Спочатку хотіла бігти попереду, але походу дистанції я зрозуміла, що там буде зовсім не комфортно. Мені потрібно було максимально зберегти сили, щоб зробити фінішний ривок. Тому я бігла позаду, я бачила Наташу і контролювала її, щоб зробити фініш. Я знала, що вона буде фінішувати, а особливо місця там немає. Це 800 метрів – на фінішній прямій всі намагаються знайти вільне місце, щоб фінішувати».

Відзначимо, що ще одна українка в забігу на 800 метрів Наталія Прищепа захистила свій статус чемпіонки Європи.

Раніше повідомлялося, що ходок Мар’ян Закальницький завоював першу золоту медаль збірної України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Берліні. Українець вибився в лідери після перших 30 км дистанції, зумів зберегти за собою перше місце і подолав 50 км за 3:46:32 години, випередивши чинного чемпіона Олімпійських ігор словака Матея Тота на 55 секунд.

Таким чином, Закальницький вперше в своїй кар’єрі завоював медаль континентальної першості.

Також стало відомо, що українська велогонщиця Альона Старикова завоювала срібну медаль чемпіонату Європи в гіті на 500 метрів (індивідуальна велотрекова гонка на час). Старикова показала час 53,582 секунди. Перше місце дісталося представниці Росії Дар’ї Шмельовій (33,285), третє – німкені Маріам Вельт (33,600).

Це друга медаль для Старикової на цьому ЧЄ. Раніше вона в парі з Любов’ю Басовою виграла срібло в командному спринті у велотреку.

Нагадаємо, українська легкоатлетка встановила рекорд.

Як повідомляла Politeka, українська спортсменка стрімко увірвалася у великий теніс.

Також Politeka писала, що українка привезла «золото» з чемпіонату Європи з карате.