У матчі 2-го туру «Серії А» «Наполі» на своєму полі переміг «Мілан», програючи по ходу зустрічі 0:2

На стадіоні «Сан-Паоло» в захоплюючому матчі з «Міланом» «неаполітанці» зробили шикарний суперкамбек, повідомляє Znaj.Sport.

Рахунок відкрили гості. Вже на 15-й хвилині забив гол у ворота господарів Джакомо Бонавентура. Друге очко «Мілану» приніс після перерви Давида Калабрія.

Програючи по ходу матчу з рахунком 0: 2, «Наполі» зуміли зібратися і нанести гостям поразку.

Після серії блискучих ударів з-за меж штрафного поляк Петро Зелінськи зробив дубль, а переможний м’яч забив кращий бомбардир «Наполі» минулого сезону Дріс Мертенс. Гра завершилася з рахунком 3: 2 на користь господарів.

Відзначимо, раніше повідомлялося, що футбольний клуб «Мілан» знаходиться на межі краху. ФК забрав у володіння хедж-фонд Elliott Management, який належав китайському бізнесмену Йонгхонгу Лі. В офіційній заяві повідомили, що футбольний клуб передали під управління британської філії.

Причиною вилучення «Мілана» стало невиконання боргових зобов’язань. Лі не виплатив 32 млн євро за кредит в розмірі 380 млн євро в квітні 2017 роки для завершення покупки «Мілана» у Сільвіо Берлусконі. Він також не виплатив вчасно і сам розмір позики.

Першим кроком Elliott Management стане внесення в акціонерний капітал 50 млн євро для стабілізації фінансової ситуації. Надалі компанія планує збільшення фінансування для здійснення запланованих змін.

Додамо, стала відома зарплата гравців київського «Динамо». Згідно з офіційними даними, футболісти отримують досить низьку офіційну зарплату.

Зокрема, найбільш оплачуваними гравцями столичного клубу за станом на січень 2018 року виявилися Олег Гусєв, Денис Гармаш і Євген Хачеріді, зарплата яких становила 20 204 гривень. У той же час за неофіційною інформацією, в останній рік зарплата Гусєва в київській команді була на рівні 50 тисяч доларів на місяць.

Нагадаємо, новий наставник: хто зайняв пост тренера в Челсі.

Як повідомляла Politeka, новий тренер Челсі дозволив гравцям робити раніше заборонені речі.

Також Politeka писала, що в Італії повторили рекорд легендарного Марадони.