Чинний чемпіон Франції футбольний клуб «Парі Сен-Жермен» в матчі 4-го туру французької Ліги 1 здобув на виїзді перемогу над новачком Ліги «Німом»

Чемпіон Франції «ПСЖ» довів свою перевагу в черговому турі місцевого футбольного чемпіонату, повідомляє Znaj.Sport.

Гра відбулася на полі «Німа» – новачка ліги. Французи повели гру з початку матчу. Уже в першому таймі гравці «ПСЖ» Неймар і Анхель Ді Марія відзначилися точними ударами по воротах суперника – 2.0.

Господарі зрівняли рахунок у другому таймі. Гравці «Німа» Антонен Бобішон і тежі савани, який реалізував пенальті, не здалися, однак гості зібралися і зуміли дотиснути суперника. По ходу гри у обох команд видалили по одному гравцеві – червоні картки отримали Мбаппе і саван.

Гра завершилася з рахунком 4: 2 на користь «Парі Сен-Жермен». Таким чином, в скарбничці «ПСЖ» четверта перемога поспіль.

Відзначимо, нападник «ПСЖ» бразилець Неймар прийняв рішення про перехід в новий клуб – мадридський «Реал». Гравець вже погодив умови особистого контракту.

За даними Football Espana, «Реал» викладе за бразильця 300 мільйонів євро. Така сума стане рекордом серед футбольних трансферів. Попередній рекорд також належав Неймара: у 2017 році «Барселона» продала бразильського гравця «ПСЖ» за 222 мільйони євро.

Додамо, що ПСЖ всерйоз зацікавився півзахисником Барселони і збірної Бразилії Філіпа Коутіньйо. Паризький клуб готовий заплатити за гравця 270 мільйонів євро і вже почав переговори з агентом футболіста.

Однак Барселона навряд чи відпустить гравця за таку суму, адже в контракті прописана клаусула в розмірі 400 мільйонів.

Нагадаємо, ФК «Шахтар» і російські «гумконвоі»: ким раніше працював новий глава «ДНР» Трапезников.

Як повідомляла Politeka, Ліон – Шахтар: УЄФА покарав суперників української команди.

Також Politeka писала, що стало відомо, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.