Олена Костевич є триразовою медалісткою Олімпійських ігор

В її активі золото Афін-2004 (пневматичний пістолет 10 м), а також срібло (пневматичний пістолет 10 м) і бронза (пістолет 25 м) Лондона-2012.

У Чанвоні (Республіка Корея) тривають чемпіонат і юніорська першість світу зі стрілецьких видів спорту. Олімпійська чемпіонка українська спортсменка Олена Костевич здобула золоту медаль чемпіонату світу зі спортивної стрільби.

костевич

У фіналі Олена показала однакову суму з росіянкою Віталіною Бацарашкіною – по 37 очок. У додаткових серіях українка з результатом 4+4+3 вирвала перемогу у росіянки (4+4+2). Бронза дісталася Дорен Веннекамп з Німеччини. Костевич набрала 37 балів і стала кращою в стрільбі з пістолета на дистанції 25 метрів, завоювавши ліцензію на Олімпійські ігри-2020 в Токіо (Японія).

“Ця медаль стала першою для 33-річної Костевич у цій дисципліні”, – повідомляє офіційний сайт Міжнародної федерації спортивної стрільби.

костевич

Також раніше повідомлялось, що 32-річна українка Олена Костевич, яка спеціалізується на стрільбі з пневматичного пістолета, встановила рекорд світу та Європи у новій олімпійській вправі ПП-3. Українка набрала 583 очка у кваліфікації чемпіонату Європи зі стрільби з пневматичної зброї в угорському Дьорі.

Олена Костевич стала володарем срібних нагород на чемпіонаті Європи в словенському Маріборі (пневматичний пістолет, 10 метрів). Це стало найвищою нагородою серед українських спортсменів в олімпійських номерах програми.

Рішення експертної комісії визнати найкращою спортсменкою місяця Костевич було прийнято після детального аналізу виступів спортсменів та з урахуванням докладних консультацій з Федерацією стрільби України, коментарів тренерського складу збірної України зі стрільби.

Нагадаємо про те, що Неймар проситься в свій колишній клуб.

Як повідомляла Politeka, Барселона очолила ТОП каналів в YouTube.