Український тенісист Сергій Стаховський став переможцем парного турніру ATP Challenger, який відбувся у Франції

У французькому кассис Сергій Стаховський грав в парі з австралійцем Меттом Рідом. Спортсмени обіграли суперників і виграли турнір, повідомляє Znaj.ua.

У фінальному матчі ATP Challenger Стаховський разом з Рідом обіграли пару швейцарця Марк-Андреа Хюслера і португальця Гонсало Олівейру з рахунком 2:0 (6:2, 6:3).

Тепер українського спортсмена чекає участь в Кубку Девіса. Вже на наступному тижні Сергій Стаховський змагатиметься в Кубку Девіса проти Португалії.

Відзначимо, в липні Сергій Стаховський програв на Вімблдоні. У другому колі турніру 32-річний український тенісист Сергій Стаховський грав з 30-річним представником США Семом Куеррі.

11-й сіяний на турнірі Куеррі перший сет виграв у киянина з рахунком 7:6. У другій і третій партіях також сильнішим виявився торішній півфіналіст Вімблдону, який переміг їх з рахунками 6:3, 6:3. Таким чином Сергій Стаховський перервав серію Федерера з 36 турнірів Великого шолома поспіль, в яких він доходив як мінімум до чвертьфіналу.

Додамо, українська тенісистка Еліна Світоліна розірвала відносини зі своїм тренером після поразки на US Open. На Відкритому чемпіонаті США з тенісу, що проходив в Нью-Йорку, Еліна Світоліна не змогла подолати бар’єр 1/8 фіналу в матчі проти суперниці з Латвії Анастасії Севастової.