Власники американського клубу віддячили своїм вболівальникам

Маркетологи футбольного клубу Вегас Лайтс, що виступає у другому дивізіоні США, знайшли спосіб, як повернути вболівальників на трибуни. Гра команди, м’яко кажучи, не радує фанатів, так що клуб вирішив платити відвідувачам стадіону. Про це повідомляє Znaj.ua.

У перерві матчу між Вегас Лайтс і Лос-Анджелі Гелаксі-2, у небі над стадіоном з’явився вертоліт із якого почали скидати гроші. У загальній складності було скинуто 5 тисяч доларів дрібними купюрами по 2 і 5 доларів.

“Тепер всі скажуть: тільки подивіться на цих божевільних! Але ми цим пишаємося. Насправді, ми дуже серйозно ставимося до результатів і подумали, а що такого ми можемо зробити, щоб віддячити фанатам, які продовжують нас підтримувати”,- сказав власник клубу Бретт Лешбрук.

вегас лайтс футбол

Раніше ми повідомляли, що 8 вересня, в Мінську відбувся матч Ліги Націй між збірними Білорусі та Сан-Марино, на якому вболівальники виконали відомий український стадіонний хіт – “Хто не скаче – той москаль”.Відео дійства, яке наробило багато галасу, опублікувало на своїй сторінці в Twitter інтернет-видання “Радіо Свобода”.

Більшість російських користувачів обурила така поведінка білоруських вболівальників, проте українці зраділи такій позиції сусідів і привітали їх у своєму колі.

Додамо, у рамках Ліги націй УЄФА у Львові пройшла зустріч між збірними України та Словаччини.Матч закінчився з рахунком 1:0. Єдиний м’яч у матчі забив Андрій Ярмоленко на 81 хвилині з пенальті. Збірна України з 6 очками очолює турнірну таблицю B1. Словаччина і Чехія після поразок від України не набрали жодного пункту.

Зазначимо, що в 1-му турі Ліги націй Україна грала проти Чехії. Команда Шевченка закономірно, але не без фарту здобула 3 очки (1:2).

Нагадаємо, названо суперників українських клубів у Лізі Європи.

Як повідомляла Politeka, український футболіст визнаний кращим у чемпіонаті Бельгії.

Також Politeka писала, що відомого футболіста «покарали» на 1,5 мільйона євро.