Леся Цуренко та Марта Костюк продемонстрували синхронну гру

Друга ракетка України Леся Цуренко та Сьома ракетка України Марта Костюк провели спільне тренування.  Спортсменки вразили своєю синхронністю.

Тенісистки показали, як синхронно виконують другу подачу.

Нагадаємо, у новому рейтингу WTA від 10 вересня чотири українські тенісистки встановили особисті рекорди після участі в турнірі серії «Великого Шолома» US Open в Нью-Йорку.

Леся Цуренко, яка вперше дійшла до чвертьфіналу турніру вищого рівня, поліпшила свою позицію на 10 показників і посіла 26-е місце.

Даяна Ястремська, яка вперше виступила в основній сітці турніру, піднялася на 2 рядки і тепер посідає 96-е місце.

Ангеліна Калініна, яка вперше вийшла в основу Grand Slam з кваліфікації, піднялася на 21 сходинку, зайнявши 113-у позицію.

Особистий рекорд вдалося встановити і Марті Костюк. Вона не змогла вийти в основну сітку турніру, але піднялася на 7 позицій, посівши 113-е місце.

Еліна Світоліна додала одну позицію і тепер посідає 6-е місце.

марта костюк

Раніше українську тенісистку Світоліну розкритикував легендарний тенісист. Джон Макінрой вважає, що  Еліна Світоліна не дотягує до тенісисток найвищого рівня.

“Бути в числі семи найкращих тенісисток світу – велика відповідальність. Можливо, усвідомлення цього додатково тисне на неї.Крім того, вона недостатньо часто виграє очки на своїх подачах, що також може негативно позначатися на загальному психологічному стані.Вона злегка не дотягує до тенісисток найвищого рівня саме на великих змаганнях”.

Додамо, що друга ракетка України Леся Цуренко стала номінанткой премії «Прорив серпня» від WTA. За нагороду також боротимуться Аріна Соболенко, Маркета Вондроушова, Анастасія Севастова і Ешлі Барті. Варто зазначити, що в серпні цього року Цуренко вперше в кар’єрі вийшла у чвертьфінал турніру Grand Slam. За підсумками турніру українська тенісистка встановила особистий рекорд в рейтингу WTA.

леся цуренко

Переможницею турніру в цьому році стала японка Наомі Осака.

Нагадаємо, Світоліна у відвертій сукні вбила всіх наповал: Ідеальна.

Як повідомляла Politeka, Світоліна опустилася в рейтингу WTA: на якому місці зараз українка.

Також Politeka писала, що Світоліній пропонували змінити громадянство: що вона відповіла.