Жіноча збірна України з футзалу з розгромним рахунком обіграла суперниць з Казахстану

На чемпіонаті в Черкасах жіноча збірна України з футзалу здобула вирішальну перемогу над командою з Казахстану в відборі на чемпіонат Європи-2019, повідомляє Znaj.ua.

Українські спортсменки перемогли з розгромним рахунком 7: 0. Голами відзначилися Форсюк, 1, 26, Дубицька, 5, Дударчук, 17, Каражанова, 23, Сидоренко, 25, Воловенко, 26.

У першому матчі кваліфікації українська команда зіграла внічию з Угорщиною з рахунком 4: 4, а в другому обіграла суперників з Білорусі (4: 2).

Таким чином, жіноча збірна України з футзалу вийшла у “Фінал чотирьох” чемпіонату Європи. Змагання пройдуть на майданчику одного з чотирьох учасників даної стадії. З ким гратимуть українки, поки невідомо.

Відзначимо, 14 вересня, в столичному Палаці Спорту відбулася перша зустріч збірної України і збірної Іспанії в рамках відбіркового туру Ліги Чемпіонів. Гра завершилася перемогою українців.

Ракітіч незадоволений своєю зарплатою: Сподіваюся, президент Барселони зателефонує мені

Історична перемога українців прогриміла з рахунком 76:65. В результаті напруженої гри збірна України з 11 очками піднялася на друге місце в групі. Уже 17 вересня в наступному матчі збірна України на виїзді зустрінеться зі збірною Чорногорії.

Додамо, раніше на Кубку Девіса українські тенісисти Сергій Стаховський та Ілля Марченко провели бій проти опонентів з Португалії.

У першому сеті Марченко програв першій ракетці португальської команди Жоау Соуза, який зберіг за собою право залишитися в Першій групі Євро-Африканської зони Кубка Девіса. У другому сеті вийшли на корт Сергій Стаховський і Педро Соуза. Перший номер української команди Сергій Стаховський у двох сетах переграв другу ракетку Португалії з рахунком рахунком 6: 3, 6: 2.

Нагадаємо, гідний спадкоємець: Модріч повторив долю Мессі.

Як повідомляла Politeka, Роналду перекривляв журналіста на тренуванні, смішне відео.

Також Politeka писала, що Зінченко оформив шедевральний гол у стилі Лобановського, відео.