Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич дав коментар щодо гри з Астаною, а також відповів на каверзні запитання

Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич дав коментар стосовно гри української команди у матчі 1-го туру групового раунду Ліги Європи з Астаною (2:2). Про це повідомляє Znaj.ua.

“Спочатку матч був прекрасний, але потім почали невпевнено грати, не виконували завдання на гру. Після перерви грали досить непогано, але пропустили на останніх хвилинах. Не вистачило концентрації. Ми повинні грати в надійний футбол.

В принципі так і грали в другому таймі, але одна помилка стала фатальною. Психологічно хлопці готові добре. Але десь у ключові моменти не вистачає майстерності”.

динамо астана

Також Олександр Хацкевич відповів на питання про можливу відставку.

“Питання відставки не стоїть. Президент клубу раніше вже його закрив. У нас робоча обстановка в клубі, працюємо далі. Треба працювати та терпіти. А також виконувати завдання тренерів. Турнір тільки почався, ще вся боротьба попереду”, – сказав Хацкевич.

Раніше, УЄФА назвав найкращий гол минулого сезону за підсумками голосування на офіційному сайті. Найкращим було визнано гол португальського нападника Кріштіану Роналду у ворота “Ювентуса” в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів (3:0).

За гол Роналду проголосували понад 197 тисяч осіб, а всього в голосуванні взяли участь більше 346 тисяч любителів футболу.

Додамо, Ліонель Мессі завдяки чудовій грі в поєдинку з Уеской (8:2) продовжив оновлення рекордів в місцевій Ла Лізі. Двічі асистував партнерам у матчі третього туру чемпіонату Іспанії з футболу з “Уеской”, нападник “Барселони” Ліонель Мессі досяг позначки в 150 результативних передач у рамках турніру.

Наголошується, що аргентинський форвард став першим гравцем чемпіонату Іспанії у ХХІ столітті, якому підкорилося це досягнення. Таким чином, Уеска стала 37-ю командою, якій нападник забивав у чемпіонаті Іспанії. Це дозволило Ліонелю оновити власний рекорд.

Як повідомляла Politeka, УЄФА покарав суперників української команди.