Український півзахисник з’явився на афіші, присвяченій зустрічі відбіркової гри на Лігу чемпіонів

У середу, 3 жовтня, німецький клуб Шальке, за який виступає українець Євген Коноплянка, зіграв в Москві проти Локомотива.

Зустріч закінчилася з рахунком 1: 0 на користь німців. Єдиний гол у ворота росіян зумів забути Уестон Маккіні. Німецька команда терпіла в першому таймі, але краще зіграла після перерви. Вирішальним став кутовий, який Євген Коноплянка подав на 88-й хвилині. Імєєно цим навісом скористався Маккіні.

Варто відзначити, що перед матчем на своїй офіційній страніцке в Twitter німецький клуб в анонсі до матчу з російським Локомотиву на обкладинці розмістив фото українського півзахисника. Для українського вінгера це всього лише третій вихід у основі «Шальке» сезоні.

Додамо, що за “Локомотив” виступає німецький захисник Бенедикт Геведес, який лише влітку перейшов з “Шальке”.

Раніше ми повідомляли, що Євген Коноплянка став одним з кращих гравців матчу «Шальке» з «Фрайбургом» (0: 1). Коноплянка визнаний найкращим гравцем, розділивши це звання з Аміном Харитя. Коноплянка і Харитина отримали по 7,3 бала.

Позначку вище отримав тільки Нідерлехнер (7,7 бала), який забив вирішальний гол у матчі на 52-й хвилині.

Як передавала Politeka, одне з міст України може прийняти матч за Суперкубок УЄФА в 2021 році. Про це заявило керівництво Федерації футболу України. Україна вже готує заявку в УЄФА, щоб отримати право на проведення матчу.

«Зараз готуємо заявку в УЄФА на проведення Суперкубка УЄФА. Час у нас є. Наступна заявка буде на 2021 рік. Рішення про проведення такого матчу буде прийматися на виконкомі, коли і в якому вигляді ми її подаємо », – заявив президент ФФУ в ефірі телеканалу« Футбол 1 ».

Напевно матч такого рівня буде приймати НСК «Олімпійський», де навесні 2018 го року проходив фінал Ліги чемпіонів Реал Мадрид – Ліверпуль (3: 1).

Нагадаємо про нововведення від ФФУ: як тепер українці зможуть дивитися футбол.

Як повідомляла Politeka, Шахтар увірвався в десятку кращих клубів Європи: на яких місцях інші команди України.

Також Politeka писала, що німецькі футболісти в захваті від гостинності в Харкові.