На юнацьких Олімпійських іграх-2018 збірна України завоювала ще чотири медалі у шостий день змагань

Дмитро Гонта завоював бронзу в смішних командних змаганнях в кульовій стрільбі з пістолета з 10 м. Українець виступав в парі з мексиканкою Вікторією Мірандою.

В останній день змагань у стрільців україно-мексиканський дме поступився в півфіналі і отримав шанс боротися за бронзу. З рахунком 10: 4 Міранда і Гонта перестріляли команду в складі Вахеб Аббас Фатімі Аль-Каабі (Ірак) і Жерома Сона (Бельгія)

Медаль Гонти стала єдиною для українських стрільців на змаганнях в Буенос-Айресі.

олимпиада

Плавець Денис Кесиль завоював срібло на дистанції 200 метрів батерфляєм. Після половини дистанції Кесиль йшов п’ятим, за 50 метрів до фінішу вийшов на третє місце і зумів фінішувати другим з результатом 1: 55,89 (+1,00). Зазначимо, що медаль Кесиля стала єдиною для українських плавців в Аргентині. Змагання в плаванні завершилися 12 жовтня.

Гімнастка Анастасія Бачинська завоювала бронзу в багатоборстві. Українка показала результат 52,332 (13,866 – опорний стрибок, 13,433 – різновисокі бруси, 12,933 – колода, 12,100 – вільні вправи), який дозволив їй посісти третє місце.

Розлучення Пугачової і Галкіна: все встало на свої місця, з’явилося фото

Бачинська завоювала першу в історії України медаль юнацьких Олімпійських ігор в жіночій спортивній гімнастиці. До цього найкращим результатом було 6 місце Аліни Кравченко на колоді в 2010 році в Сінгапурі.

Бадмінтоністка Анастасія Прозорова завоювала срібло в змішаному командній першості. В останній день змагань в бадмінтоні українка в складі команди Омега разом з норвежцем Маркусом Бартом, новозеландцем Оскаром Го, представником Фіджі Кім Чан Хо, тайців Кунлавутом Вітідсарном, спортсменкою з Тайвані Хуан Іньсуан, француженкою Леоніс Від’їзд і в’єтнамки Ву Ті Ан Ту в фіналі поступилася команді Альфа, але завоювала срібло.

Раніше повідомлялося, що жіноча збірна України з кульової стрільби по рухомими мішеням зуміла вибороти срібні нагороди на чемпіонаті світу у Чхавоні (Південна Корея). Українки стали другі у стрільбі по рухомій мішені з пневматичної гвинтівки зі змішаними швидкостями. Українки Галина Авраменко, Вікторія Рибовалова та Валентина Гончарова набрали 1101 бал. Однак цього виявилося недостатньо, щоб перемогти. Китаянки набрали 1125 балів та перемогли.

Третіми стали росіянки, які поступилися українкам 4 балами – 1097. У медальному заліку збірна України посідає 8-е місце. Загальний доробок збірної України нараховує дві золоті, чотири срібні та три бронзові нагороди, що дозволяє посідати дев’яте місце серед усіх команд. Лідирує збірна Китаю (18, 13, 6), другою йде команда Республіки Корея (10, 10, 8).

Нагадаємо, українці рвуть всіх на чемпіонаті світу: завойована ще одна медаль.

Як повідомляла Politeka, Барселона очолила ТОП каналів в YouTube.