Дар’я Білодід, чемпіонка світу з дзюдо, розповіла про вигідні пропозиції та свої гонорари

Українська дзюдоїстка Дар’я Білодід заявила, що в її спорті складно заробити мільйон доларів за один сезон, а також розповіла про пропозиції з ММА.

“Після чемпіонату світу багато пропозицій перейти в ММА. За одну зустріч 150 тисяч доларів обіцяють, в Америці і Японії, але не в Україні. Але я не готова. Не хочу навіть за великі гроші жертвувати своїм здоров’ям.

У нас по дорослим якщо ти борешся, то на кожному турнірі є призові, а далі вже залежить від тебе, скільки ти грошей заробив. Але мільйонером ти не станеш.

Колишній чоловік Лорак вперше висловився про розлучення: Неможливо жити, Я до неї як до дитини ставлюся

За один рік заробити мільйон доларів, думаю, нереально. Ну тільки, якщо у тебе спонсорські контракти, реклама, а саме на змаганнях – ні “.

Раніше повідомлялося, що Дар’я Білодід завоювала друге “золото” юніорського чемпіонату світу, який проходить на Багамах. Про це повідомили в Національному олімпійському комітеті. “Українська дзюдоїстка, не залишивши шансів у фіналі вагової категорії до 48 кг японці Сані Йосіді, завоювала «золото» юніорського чемпіонату світу, який проходить на Багамах”, – йдеться в повідомленні НОК на сторінці в Фейсбук.

Раніше 17-річна українська дзюдоїстка здобула перемогу над представницею Японії Фуну Тонаки.

Додамо, у перший день змагання «Гран-прі» в Загребі українці показали високі результати. Найсильніші дзюдоїсти України Дарина Білодід (48кг) і Георгій Зантарая (66кг) вийшли у фінали своїх вагових категорій.

Білодід у фіналі зустрічалася з діючою чемпіонкою Європи Іриною Долговую з Росії. Українка активніше вела сутичку, чим змусила суперницю швидко заробити кілька покарань «шидо», що призвело до дострокової перемоги Дар’ї. До речі, на чемпіонаті Європи-2017 Білодід сенсаційно перемогла Долгову, вигравши континентальну першість у 16 років.

Нагадаємо, український спортсмен встановив новий світовий рекорд.

Як повідомляла Politeka, збірна України поповнює золотий запас на Кубку Європи.