Збірна України успішно виступила в перший день Кубка світу з велотреку-2018

Українські спортсменки здобули дві нагороди в перший день Кубка світу з велотреку, який проходить у французькому Версаль-Сен-Кантен-ан-Івеліні. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Анна Соловей завоювала срібло в гонці з окулярами.

анна соловей велотрек

Бронзові медалі для збірної принесли спортсменки Любов Басова і Олена Старікова.

Могилевська поділилася фото без нижньої білизни: Лякає своєю «картоплею»

Варто зазначити, що Любов Басова і Олена Старікова є срібними призерами чемпіонату Європи-2018.

велотрек

Раніше повідомлялося, що Дар’я Білодід завоювала друге “золото” юніорського чемпіонату світу, який проходить на Багамах. Про це повідомили в Національному олімпійському комітеті. “Українська дзюдоїстка, не залишивши шансів у фіналі вагової категорії до 48 кг японці Сані Йосіді, завоювала «золото» юніорського чемпіонату світу, який проходить на Багамах”, – йдеться в повідомленні НОК на сторінці в Фейсбук.

Раніше 17-річна українська дзюдоїстка здобула перемогу над представницею Японії Фуну Тонаки.

Додамо, у перший день змагання «Гран-прі» в Загребі українці показали високі результати. Найсильніші дзюдоїсти України Дарина Білодід (48кг) і Георгій Зантарая (66кг) вийшли у фінали своїх вагових категорій.

Білодід у фіналі зустрічалася з діючою чемпіонкою Європи Іриною Долговую з Росії. Українка активніше вела сутичку, чим змусила суперницю швидко заробити кілька покарань «шидо», що призвело до дострокової перемоги Дар’ї. До речі, на чемпіонаті Європи-2017 Білодід сенсаційно перемогла Долгову, вигравши континентальну першість у 16 років.

Нагадаємо, український спортсмен встановив новий світовий рекорд.

Як повідомляла Politeka, збірна України поповнює золотий запас на Кубку Європи.