Серхіо Рамос, центральний захисник клубу “Реал”, зробив грубий фол

У рамках групового етапу Ліги чемпіонів відбувся матч “Вікторія” – “Реал”. Гра закінчилася з рахунком 0: 5 на користь мадридського клубу.

На початку першого тайму Серхіо Рамос вдарив ліктем по обличчю суперника Мілану Гавелу, у якого пішла кров. Арбітр Деніз Айтекін не зафіксував порушення правил і ніяк не покарав іспанця.

матч

Нагадаємо, у рамках групового етапу Ліги чемпіонів “Манчестер Сіті” приймав у себе “Шахтар”. Матч закінчився розгромною поразкою донецької команди (6: 0). Гра не обійшлася без скандалу. На 24-й хвилині арбітр матчу Віктор Кашшаї призначив пенальті у ворота “гірників” за неіснуюче порушення правил.

Єфросиніна взяла приклад з Полякової та оголилася: Без сліз не поглянеш

Справа в тому, що Рахім Стерлінг вийшов на зустріч з Андрієм П’ятовим і готувався пробити по воротах, але в останній момент зачепився носком бутси за газон і впав на землю. Арбітр вирішив, що гравця “Ман Сіті” зачепив Віктор Матвієнко, що біжав позаду, і зафіксував порушення. Але Матвієнко на той момент знаходився в метрі від Стерлінга і вже зупинився.

Як повідомлялося раніше, Всесвітня федерація футболу збирається змінити правила гри. ФІФА взялася за вдосконалення правил футболу, і має намір внести до них кардинальні зміни. Організатори націлилися на пенальті.

матч

У ФІФА вирішили вдосконалити правила гри в футбол. Зокрема, у Всесвітній федерації футболу розглядають можливість зміни правил пробиття пенальті. Футболістам збираються заборонити добивати м’яч у ворота після відбитого голкіпером 11-метрового удару, чи такого, який потрапив у штангу з 11-метрової позначки.

Нагадаємо, Мбаппе побив неймовірний рекорд: вперше за півстоліття.

Як повідомляла Politeka, ПСЖ встряв у “договірний” скандал: з’явилася реакція керівництва чемпіона Франції.

Також Politeka писала, Неймар подасть на Барселону в суд: у чому причина.