Михайло Романчук, український плавець, показав, в яких умовах йому доводиться тренуватися

Михайло Романчук, призер чемпіонату світу-2017 і чемпіон Європи-2018, готується до міжнародних змагань.

Спортсмен на своїй сторінці в Facebook опублікував фото, на якому показав жахливі умови для тренувань. Зокрема, над басейном до сих пір не встановлено купол. Через це плавці змушені займатися під відкритим небом при температурі повітря в -1.

“З розряду” ламаючи стереотипи “- приказка” тримай голову в теплі, а ноги в холоді “в конкретному випадку з точністю до навпаки – голова в -1, ноги в +28”, – так підписав знімок Михайло.

На Львівщині нова хвиля страшної хвороби: є летальний випадок

Зазначимо, що в рамках етапу Кубка світу-2018 Романчук встановив рекорд у запливі на 50 метрів.

Нагадаємо, український плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм. У фіналі змагань в Римі (Італія) Говоров показав час 22,27 секунди. Таким чином, українець на 0,16 секунди поліпшив попередній світовий рекорд, який з 2009 року належав іспанцю Рафаелю Муньос.

“Це історія! Я залишив в ній свій внесок. Я дійсно щасливий показати щось особливе”, – сказав Говоров після змагань.

романчук

Як повідомлялося раніше, українська спортсменка Ярослава Магучих стала рекордсменкою з стрибків у висоту і тріумфально посіла перше місце на чемпіонаті Європи.

Золоту нагороду вдалося завоювати українці Ярославі Магучих завдяки результату 186 см. Однак українська спортсменка не зупинилася на досягнутому і встановила рекорд турніру. З третьої спроби Ярослава змогла взяти висоту 194 см і поставила новий рекорд юнацьких чемпіонатів Європи. Примітно, що світовий рекорд у цій дисципліні становить 196 см.

Нагадаємо, українська легкоатлетка встановила рекорд.

Як повідомляла Politeka, українська спортсменка стрімко увірвалася у великий теніс.

Також Politeka писала, що українка привезла «золото» з чемпіонату Європи з карате.