Український голкіпер Андрій Лунін витягнув свою команду в наступний раунд Кубка Іспанії

У матчі-відповіді 1/16 фіналу Кубка Іспанії Леганес зумів на виїзді мінімально обіграти Райо Вальєкано і продовжити боротьбу за трофей. Головним героєм поєдинку став український голкіпер Андрій Лунін, який впевнено провів гру і зберіг свої ворота сухими.

У першому таймі 19-річний воротар, який належить мадридському Реалу і виступає за Леганес на правах оренди, не дозволив супернику зрівняти рахунок, холоднокровно відбивши пенальті. Крім того, протягом гри українець зробив кілька блискучих сейвів, чим врятував свою команду від поразки.

У підсумку Леганес завдяки автоголу Еміліано Веласкеса зумів здобути перемогу з рахунком 1:0 і за сумою двох матчів пройшов в 1/8 фіналу Кубка Іспанії. Перша зустріч команд завершилася внічию 2:2.

Після матчу авторитетне іспанське видання Marca оцінило внесок Луніна в перемогу, зазначивши, що той продемонстрував свої найкращі якості: неймовірний спокій, чудові сейви та збалансовану гру.

Нагадаємо, що дебют Луніна за Леганес відбувся саме в першому матчі Кубка Іспанії проти Райо Вальєкано.

Екс-голкіпер луганської Зорі пропустив два м’ячі в поєдинку. Леганес поступався суперникові 0:2 вже до середини першого тайму. У воротах Луніна відзначилися Гарсія і Алегріа. Але дубль Ен-Несірі дозволив господарям зіграти внічию (2:2).

У нинішньому сезоні Лунін провів у складі Леганеса у всіх турнірах чотири матчі.

Нагадаємо, що минулого літа Андрій Лунін покинув луганську Зорю, підписавши контракт з мадридським Реалом. Однак Вершкові, які підсилилися Тібо Куртуа, віддали українського воротаря Леганесу в оренду.

За перехід 19-річного голкіпера Реал заплатив 9 млн євро. Ще 4,4 млн луганчани можуть отримати в формі бонусів. Контракт воротаря з мадридським клубом розрахований на шість років.

Як повідомляла Politeka, раніше тренер Леганеса прокоментував дебют Луніна за команду.

Також Politeka писала про подробиці трансферу Луніна із Зорі в мадридський Реал.