Українська тенісистка Еліна Світоліна тріумфально розпочала підготовку до нового сезону після перемоги на Підсумковому турнірі WTA

Найкраща тенісистка України стала переможницею показового турніру у французькому Кані. Ця перемога стала для четвертої ракетки світу вже другою поспіль – у 2017 році українка в дебютному розіграші Open de Caen обіграла у фіналі француженку Одрі Альбі.

Цього разу Світоліна у фіналі виставкових змагань в Кані здолала тридцяту ракетку світу Олександру Саснович із Білорусі. У вирішальному поєдинку українка за 1 годину 49 хвилин здобула перемогу з рахунком 3:6, 6:3, 6:4.

Раніше Світоліна і Саснович зустрічалися в офіційному турі один раз: на початку сезону-2018 у фіналі турніру WTA в Брісбені, де виграла українка.

У півфіналі Світоліна виграла у французької тенісистки Манон Леонар, яка в рейтингу WTA посідає 1205-е місце, а Саснович перемогла спортсменку з Болгарії Еліцу Костову (215-е місце в рейтингу).

Лікарі розповіли як пити каву, щоб не нашкодити організму

Нагадаємо, що в кінці жовтня найкраща тенісистка України виграла Підсумковий турнір Жіночої тенісної асоціації (WTA), здобувши перемогу в фіналі над Слоан Стівенс із США. У турнірі, який проходить в Сінгапурі, брали участь найкращі вісім тенісисток за результатами сезону.

Еліна Світоліна стала першою українкою, яка змогла пробитися в Підсумковий турнір.

Раніше повідомлялося, що Світоліна почне новий сезон з участі в турнірі категорії WTA Premier, який пройде в Брісбені (Австралія). Спортсменка вже подала заявку на змагання, старт яких заплановано на 30 грудня.

На Світоліну очікує захист свого титулу, який вона завоювала, обігравши в фіналі білоруску Олександру Саснович в минулому році.

У цьому турнірі також візьмуть участь українки Леся Цуренко та Даяна Ястремська.

Нагадаємо, що Світоліна у відвертій сукні вбила всіх наповал.

Як повідомляла Politeka, Світоліна встановила рекорд в рейтингу WTA.