На матчі Ліги чемпіонів Шахтар – Ліон трапився неприємний для донецького клубу епізод

Під час заключного матчу групового етапу Ліги чемпіонів між Шахтарем і Ліоном, який проходив у Києві 12 грудня, місцеві вболівальники вивісили образливий банер на адресу донецького клубу.

На центральній трибуні НСК Олімпійський, де відбувся поєдинок, була вивішена розтяжка з текстом «Шахтар, вам тут не раді».

Нагадаємо, що матч Ліги чемпіонів між Шахтарем і Ліоном був перенесений з Харкова до Києва за рішенням УЄФА через введення в десяти областях України воєнного стану.

Окрім того, ще до стартового свистка вболівальники почали кидати на поле фаєри з метою зірвати матч, через що початок гри було відкладено на кілька хвилин. Головний арбітр дав сигнал про початок поєдинку після того, як усе заспокоїлося.

Зазначимо, що вже у четвер, 13 грудня, на НСК Олімпійський свій матч заключного туру групової стадії Ліги Європи має провести Динамо. Київський клуб прийме на своєму полі чеський Яблонець.

Раніше повідомлялося, що Шахтар не зміг обіграти Ліон у заключному матчі групового етапу Ліги чемпіонів і завершив виступи в турнірі. У вирішальному поєдинку, в якому донецький клуб для продовження виступу в турнірі влаштовувала тільки перемога, Гірники змогли відіграти тільки на нічию.

У середині першого тайму Шахтарю вдалося відкрити рахунок в матчі – гравці Ліона не змогли перервати пас Ісмаїлі в центр штрафного майданчика, де перебував Жуніор Мораєс, який без проблем вразив ворота французького клубу. Проте в другій половині зустрічі Гірникам довелося переважно захищатися від атак Ткачів, які в підсумку завершилися взяттям воріт. На 65-й хвилині Фекіру незважаючи на щільну опіку опонентів вдалося відправити м’яч у дев’ятку воріт донецької команди практично з лінії штрафного майданчика.

Таким чином, Шахтар після нічиєї 1:1 з Ліоном припиняє свої виступи в Лізі чемпіонів нинішнього сезону, але, посівши третє місце з шістьма очками, зіграє в Лізі Європи.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.