Український плавець Михайло Романчук тріумфально завершив виступ на чемпіонаті світу

У неділю, 16 грудня, в китайському Ганчжу проходить останній день чемпіонату світу з плавання на короткій воді.

У фіналі запливу на 1500 метрів вільним стилем перемогу здобув українець Михайло Романчук, ставши чемпіоном світу. Український плавець подолав дистанцію за 14:09.14, що є рекордом чемпіонатів.

Основний конкурент українця, чинний олімпійський чемпіон італієць Грегоріо Пальтріньєрі показав результат 14:09.87, відставши від переможця всього на 0,73 секунди. Третій призер норвежець Хенрік Крістіансен поступився українцеві 10.25 секунди.

Таким чином, Україна завоювала свою першу медаль на чемпіонаті світу в Гуанчжоу. Перемога Романчука стала першою за шість років для української команди в рамках чемпіонатів світу на короткій воді. Останній раз золоту медаль завоювала Дарина Зевіна в Стамбулі в 2012 році на дистанції 200 метрів на спині.

Таємнича трагедія розігралася на станції в Антарктиді: “трупи знайшов пілот”

Варто зазначити, що Романчук став чинним чемпіоном Європи і світу на короткій воді на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Раніше український плавець Михайло Романчук показав, в яких умовах йому доводиться тренуватися.

Михайло Романчук, призер чемпіонату світу-2017 і чемпіон Європи-2018, готується до міжнародних змагань. Спортсмен на своїй сторінці в Facebook опублікував фото, на якому показав жахливі умови для тренувань. Зокрема, над басейном до сих пір не встановлено купол. Через це плавці змушені займатися під відкритим небом при температурі повітря в -1.

“З розряду” ламаючи стереотипи “- приказка” тримай голову в теплі, а ноги в холоді “в конкретному випадку з точністю до навпаки – голова в -1, ноги в +28”, – так підписав знімок Михайло.

Нагадаємо, українська легкоатлетка встановила рекорд.

Як повідомляла Politeka, українська спортсменка стрімко увірвалася у великий теніс.

Також Politeka писала, що українка привезла «золото» з чемпіонату Європи з карате.