Мадридський Реал здобув впевнену перемогу на Клубному чемпіонаті світу

Останнім матчем Королівського клубу в нинішньому році став фінал чемпіонату світу серед клубів, у якому мадридцям протистояв Аль-Айн з Об’єднаних Арабських Еміратів, який виступав на турнірі на правах господарів. У вирішальному поєдинку Реал без особливих проблем здобув розгромну перемогу з рахунком 4:1.

У першому таймі рахунок в матчі відкрив володар Золотого м’яча у складі Реала Лука Модріч, відзначившись відмінним дальнім ударом із-за меж штрафного. Подвоїти свою перевагу мадридському клубу вдалося вже в другій половині зустрічі – Маркос Льоренте зміг впіймати м’яч після виносу зі штрафного і відправити його в нижній кут воріт.

Реал, Реал Мадрид

На 78-й хвилині фінального матчу Серхіо Рамос ударом головою після подачі кутового довів рахунок до розгромного. Аль-Айну під кінець зустрічі вдалося скоротити відставання, але одна з атак Реала на останніх хвилинах завершилася автоголом гравця еміратської команди.

Клубний чемпіонат світу 2018. Фінал

Реал – Аль-Айн 4:1

Голи: Модріч, 14, Льоренте, 60, Рамос, 78, Надер, 90+1 (авт.) – Сіотані, 86

Реал виграв третій Клубний чемпіонат світу поспіль. Окрім того, ця перемога стала для Вершкових четвертою в історії – за цим показником вони обійшли Барселону.

Путін розповів про весілля: «Кабаєва втомилася»

Нагадаємо, що на Клубному чемпіонаті світу виступають переможці головних клубних турнірів кожної з шести конфедерацій ФІФА і чемпіон приймаючої країни. Реал був представлений на турнірі в якості переможця Ліги чемпіонів УЄФА. Крім мадридського клубу і команди-господарки Аль-Айна, на нинішньому чемпіонаті також зіграли аргентинський Рівер Плейт (переможець Копа Лібертадорес), мексиканська Гвадалахара (переможець Ліги чемпіонів КОНКАКАФ), туніський Есперанс (переможець Ліги чемпіонів КАФ), японська Касіма Антлерс (переможець Ліги чемпіонів АФК) і новозеландський Тім Веллінгтон (переможець Ліги чемпіонів ОФК).

Нагадаємо, раніше відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, за підсумками якого суперником мадридського Реала став амстердамський Аякс.

Перший поєдинок між цими командами відбудеться 13 лютого в Нідерландах, а матч-відповідь пройде 5 березня в Іспанії.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.