Національний олімпійський комітет оголосив ім’я найкращої спортсменки України в грудні

Як повідомляє офіційний сайт організації, високого визнання за підсумками місяця була удостоєна біатлоністка Юлія Джима.

Українська біатлоніста була визнана найкращою спортсменкою завдяки чудовому виступу на першому етапі Кубка світу в словенській Поклюці, де в індивідуальній гонці завоювала золоту медаль.

Ця перемога стала найвищим досягненням українських спортсменів в олімпійських номерах програми в останньому місяці року, що минає.

Зазначимо, для Олімпійської чемпіонки-2014 це друге високе визнання Національного олімпійського комітету. Вперше звання найкращої спортсменки місяця вона отримала в січні 2017 року.

Юлия Джима, биатлон

Нагадаємо, що Юлія Джима взяла золото в індивідуальній жіночій гонці стартового етапу Кубка світу з біатлону сезону-2018/2019. Українська біатлоністка святкувала перемогу завдяки ідеальній стрільбі. Лідер збірної України стала однією з небагатьох спортсменок, кому вдалося закрити всі 20 мішеней.

Вагітна Настя Каменських підірвала мережу: “Хороша матуся”, фото

Після четвертої стрільби Джима вийшла лідером з впевненим відривом в 15 секунд від представниці Польщі Моніки Гойніш. За 1,3 км до фінішу українка майже втратила перевагу, але решту дистанції пройшла бездоганно і завершила гонку з відривом в 5,9 секунди від переслідувачки.

Третє місце посіла чешка Маркета Давидова, яка з одним промахом програла переможниці 16,5 секунди.

Варто зазначити, що це золото стало для Джими першим особистим тріумфом на етапах Кубка світу. Раніше вона перемагала лише в естафетних гонках.

Юлия Джима

Успішно завершили гонку й інші українки. Анастасія Меркушина, Олена Підгрушна і Юлія Журавок фінішували в першій двадцятці. Тільки Віта Семеренко не змогла потрапити в залікову зону, зупинившись за крок від неї – 41-е підсумкове місце при двох хвилинах штрафу.

Нагадаємо, український біатлоніст перебрався в збірну Росії.

Як повідомляла Politeka, російські біатлоністи потрапили в масштабний скандал.

Також Politeka писала, що в Росії заперечують перехід їх біатлоністок в збірну України.