Мадридський Реал веде переговори з півзахисником Лукою Модрічем щодо продовження його контракту

Королівський клуб зацікавлений у збереженні в складі команди володаря Золотого м’яча 2018 року і зробив йому пропозицію з приводу підписання нової угоди, повідомляє AS з посиланням на Telemadrid.

Чинний договір 33-річного гравця збірної Хорватії з мадридським клубом розрахований до літа 2020 року. Керівництво Вершкових провело переговори з футболістом про новий контракт, проте той відповів відмовою, оскільки його не влаштували умови.

Лука Модрич

Лука Модріч прагне дочекатися поліпшеної пропозиції від Реала, інакше може зайнятися пошуками нового клубу.

Вагітна Настя Каменських підірвала мережу: “Хороша матуся”, фото

Інтерес до хорватського хавбека приписують міланському Інтеру, який готовий платити гравцеві 10 мільйонів євро на рік.

Нагадаємо, що Лука Модріч виступає за Реал з літа 2012 року. За Королівський клуб півзахисник провів 280 матчів, у яких забив 14 голів.

У складі мадридської команди хорватський півзахисник чотири рази виграв Лігу чемпіонів, три Суперкубки УЄФА і чотири Клубних чемпіонати світу. Також футболіст ставав чемпіоном Іспанії, володарем Кубка Іспанії і двічі Суперкубка Іспанії.

Нагадаємо, раніше півзахисник мадридського Реала і збірної Хорватії Лука Модріч був визнаний найкращим футболістом світу 2018 року і отримав Золотий м’яч. У нинішньому році хавбек виграв з мадридським Реалом третю поспіль Лігу чемпіонів, а зі збірною Хорватії дійшов до фіналу Чемпіонату світу.

Лука Модрич

Другим став володар Золотих м’ячів двох попередніх років – екс-гравець Реала Кріштіану Роналду, який нині виступає за Ювентус. А третє місце за підсумками голосування журналістів із усього світу дісталося нападаючому мадридського Атлетіко і збірної Франції Антуану Грізманну, який в нинішньому році виграв Лігу Європи і Чемпіонат світу.

Нагадаємо, що раніше Лука Модріч був визнаний найкращим гравцем Ліги чемпіонів сезону-2017/18 за версією УЄФА.

Як повідомляла Politeka, півзахисник збірної Хорватії також отримав нагороду найкращого гравця року ФІФА.

Також Politeka писала, що мадридський Реал встановив фантастичний цінник на Модріча.