Португальська Бенфіка розпочала пошуки кандидата на вільну посаду головного тренера

Пост наставника лісабонської команди став вакантним після того, як 4 січня у відставку був відправлений Руй Віторія через незадовільні результати в поточному сезоні.

На даний момент Бенфіка після 15 зіграних турів посідає лише четверте місце в турнірній таблиці чемпіонату Португалії, маючи в своєму активі 32 очки та відстаючи від лідируючого Порту на сім балів.

Як стверджує Diario de Noticial, португальський гранд звернув увагу на головного тренера Шахтаря Паулу Фонсеку і зробив йому пропозицію про роботу. Однак португальський наставник донецького клубу відразу ж відповів відмовою, заявивши, що не збирається найближчим часом залишати стан Гірників.

Паулу Фонсека, Шахтер

При цьому агент Паулу Фонсеки Марку Абреу взагалі заперечує факт будь-яких контактів із лісабонським клубом.

Легенда 90-х трагічно пішов із життя: його пісні обожнюють мільйони

«Не знаю, звідки взялася така інформація. Ні я, ні Паулу не контактували з Бенфікою. Безумовно, це великий клуб, але контракт Фонсеки з Шахтарем розрахований ще на півтора року. Наразі він повністю зосереджений на роботі з донецьким клубом», – наводить слова агента Mais Futebol.

Паулу Фонсека очолює Шахтар з 2016 року. За цей час португальський фахівець двічі приводив донецьку команду до чемпіонства, а також виграв два Кубки України і один Суперкубок України.

Нагадаємо, раніше відбулися матчі заключного перед зимовою перервою туру чемпіонату України з футболу. Головною подією 18-го туру української Прем’єр-ліги стало повернення Динамо у зону Ліги чемпіонів. Київський клуб піднявся на другу сходинку в турнірній таблиці УПЛ, де тепер залишиться як мінімум до весни.

Поверненню Динамо на друге місце посприяла невдача Олександрії. За тур до завершення літньо-осінньої частини чемпіонату кияни перебували на третьому рядку і відставали від олександрійців на одне очко. Однак у 18-му турі Олександрія несподівано програла на своєму полі Львову з рахунком 1:2, а Динамо на виїзді здобуло розгромну перемогу 4:0 над Карпатами, що дозволило київському клубу повернути раніше втрачені позиції.

Шахтер - Динамо

Зимовим чемпіоном за підсумками першої частини чемпіонату став Шахтар – донецький клуб лідирує в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги з 45 набраними очками.

Нагадаємо, раніше Динамо і Шахтар дізналися суперників у плей-офф Ліги Європи.

Як повідомляла Politeka, Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що Шахтар і Динамо отримали компенсації від ФІФА за участь їхніх гравців на Чемпіонаті світу-2018.