Українська тенісистка Даяна Ястремська не змогла пробитися в четвертий раунд першого в сезоні турніру Великого шолома – Australian Open

У третьому колі Відкритого чемпіонату Австралії 18-річна українка очікувано зазнала розгромної поразки від екс-першої ракетки світу Серени Вільямс.

У поєдинку з однією з найкращих тенісисток світу Даяна Ястремська в двох сетах змогла взяти лише три гейми.

даяна ястремская

Даяна Ястремська (Україна) – Серена Вільямс (США, 16) 2:6, 1:6

Матч між Даяною Ястремською і Сереною Вільямс тривав 1 годину і 7 хвилин. На рахунку українки два ейси, вісім подвійних помилок, 14 віннерів і 26 невимушених помилок.

Каменських і Потап підтвердили свої відносини: «одружилися давно»

За путівку до чвертьфіналу Australian Open Серена Вільямс побореться зі старшою сестрою Вінус або з румунською тенісисткою Сімоною Халеп.

Зазначимо, що незважаючи на поразку Даяна Ястремська встановить особистий рекорд у світовому рейтингу тенісисток WTA, увійшовши в топ-50 найкращих тенісисток.

Після виходу до третього кола Australian Open українка набрала 130 очок і вже піднялася на 48-у сходинку в світовому рейтингу.

Раніше повідомлялося, що найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна здобула вольову перемогу в третьому раунді Australian Open.

Перша ракетка України, посіяна на турнірі під шостим номером, другий раз зіграє в четвертому колі Відкритого чемпіонату Австралії.

У третьому раунді змагань Еліна Світоліна у важкій боротьбі в трьох сетах здолала представницю Китаю Шуай Чжан – 4:6, 6:4, 7:5.

Элина Свитолина

Еліна Світоліна вдруге в кар’єрі зіграє в четвертому раунді Australian Open. У минулому сезоні найкраща українська тенісистка зуміла подолати третій раунд і в підсумку дійшла до чвертьфіналу змагань.

У четвертому раунді Australian Open нинішнього сезону Еліна Світоліна зустрінеться з переможницею матчу між Еліс Мертенс з Бельгії та Медісон Кіс із США.

Нагадаємо, що Світоліна у відвертій сукні вбила всіх наповал.

Як повідомляла Politeka, Світоліна встановила рекорд в рейтингу WTA.