Перша ракетка України Еліна Світоліна пробилася до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату Австралії

Найкраща українська тенісистка в четвертому раунді Australian Open в трьох сетах зуміла здолати американку Медісон Кіз.

Вихід до чвертьфіналу нинішнього розіграшу Відкритого чемпіонату Австралії є для Еліни Світоліної повторенням її найвищого досягнення на змаганнях у Мельбурні. У минулому сезоні українська тенісистка вперше в кар’єрі змогла дійти до стадії 1/4 фіналу турніру.

Элина Свитолина

У протистоянні з Медісон Кіз Еліна Світоліна легко взяла перший сет. Через велику кількість помилок у американки українська тенісистка впевнено здолала суперницю 6:2. У другій партії Кіз продемонструвала більш зібрану гру, віддавши Світоліній усього один гейм.

Двійник Путіна сплив на Хрещення в ополонці: “Виймають із запасників Кремля”

У вирішальному сеті в третьому геймі, який тривав 15 хвилин, Еліна Світоліна відіграла п’ять брейкпоїнтів і повела в рахунку, після чого довела матч до переможного завершення. Суперниці провели на корті 1 годину і 36 хвилин.

На рахунку Еліни Світоліної в цьому матчі три ейси, чотири подвійні помилки, 22 віннери і 16 невимушених помилок. Медісон Кіз виконала три ейси при одній подвійній помилці, 37 віннерів і 34 невимушених помилки.

Еліна Світоліна (Україна) – Медісон Кіз (США) – 6:2, 1:6, 6:1

У чвертьфіналі Australian Open Еліна Світоліна зустрінеться з посіяною на турнірі під четвертим номером представницею Японії Наомі Осакою, яка в четвертому раунді змагань здолала латвійку Анастасію Севастову – 4:6, 6:3, 6:4.

Світоліна і Осака провели між собою п’ять матчів, три з яких завершилися перемогами української тенісистки, враховуючи обидві зустрічі в 2018 році – у чвертьфіналі в Дубаї (6:2, 6:4) і в другому колі в Майамі (6:4, 6:2).

Раніше повідомлялося, що перша ракетка України Еліна Світоліна на початку нового тенісного сезону постала перед уболівальниками в новому образі. Після успішного старту на Відкритому чемпіонаті Австралії вона взяла участь у фотосесії спортивної екіпіровки.

Відповідне фото в новій формі від компанії Nike Еліна Світоліна опублікувала на своїй сторінці в Instagram, заявивши, що готова до нових викликів.

Нагадаємо, що Світоліна у відвертій сукні вбила всіх наповал.

Як повідомляла Politeka, Світоліна встановила рекорд в рейтингу WTA.