Нападаючий Роми та збірної Боснії і Герцеговини Едін Джеко був вилучений з поля в чвертьфінальному матчі Кубка Італії за неспортивну поведінку

Лідер римського клубу не зміг впоратися з нервами в кубковому протистоянні з Фіорентиною, в якому флорентійці знищили суперника з рахунком 7:1.

Едін Джеко з’явився на полі у другому таймі, щоб врятувати Рому від поразки, але не тільки не допоміг своїм партнерам по команді, але і залишив їх у меншості.

Эдин Джеко, Рома

На 72-й хвилині зустрічі вже за рахунку 4:1 на користь Фіорентини у боснійського форварда здали нерви і він під час перепалки з арбітром Джанлукою Манганьєлло плюнув у нього. Арбітр негайно показав футболісту пряму червону картку, вигнавши його з поля.

Після вилучення Едіна Джеко Фіорентина, володіючи тепер і чисельною перевагою, відправила у ворота Роми ще три м’ячі без відповіді, довівши рахунок до принизливого.

Тепер нападаючого римського клубу очікує тривала дискваліфікація, рішення про яку зможуть винести як мінімум на основі відеоповторів, які зафіксували огидний вчинок футболіста.

Зазначимо, що в поточному сезоні Едін Джеко провів у складі Роми у всіх турнірах 22 матчі, в яких відзначився дев’ятьма забитими м’ячами.

Раніше повідомлялося, що у матчі однієї з регіональних футбольних ліг Аргентини стався моторошний епізод за участю судді та одного з футболістів.

Головний арбітр поєдинку між клубами Спортінг і Мітра Габріель Кортінес під кінець зустрічі показав червону картку одному з футболістів команди, яка на той момент поступалася в рахунку. Партнер по команді Луїс Анхель Масіель прийняв рішення помститися за одноклубника і накинувся на рефері з кулаками.

Футболіст завдав арбітру кілька ударів, після чого той втратив свідомість, а з рота потерпілого почала йти кров. У підсумку матч був зупинений, а на місце подій викликали швидку допомогу.

Суддя Кортінес був терміново госпіталізований, але пізніше його виписали з лікарні. Футболіст, який побив арбітра, був доставлений в поліцейську дільницю, звідки його відпустили через кілька годин.

Нагадаємо, під час матчу Португалія — Марокко на чемпіонаті світу на трибунах сталася бійка.

Як повідомляла Politeka, під час матчу ЧС-2018 футболісти влаштували справжнє побоїще.

Також Politeka розповідала про бійку ультрас з копами, в якій били всіх підряд.