Українська сноубордистка Аннамарі Данча завоювала першу призову медаль у своїй кар’єрі

28-річна спортсменка змогла зайняти друге місце в дисципліні паралельний слалом на чемпіонаті світу в США.

Срібна медаль дісталася українці після заїзду проти Джулії Зогг зі Швейцарії.

Аннамари Данча

Данча поступилася своїй опонентці всього лише 0,85 секунди.

Батько Децла почорнів від горя: фото з похорону

Третє місце зайняла сноубордистка з Німеччини Рамона Хофмайстера. Для Аннамарі медаль, отримана на чемпіонаті світу в Юті, стала першою за все її кар’єру.

Раніше ми писали про те, що українська сноубордистка Аннамарі Данча досягла найкращих результатів у своїй кар’єрі, продемонструвавши гідний виступ на чемпіонаті світу в США. 28-літня спортсменка пройшла кваліфікацію в дисципліні паралельний слалом на чемпіонаті світу.

Данча змогла відібратися в топ-16 з шостим результатом, але у вирішальній сутичці програла росіянці.. В 1/8 фіналу наша спортсменка спускалася проти сноубордистки з Нідерландів Міхелли Деккер.

В місті Юта, де проходили змагання, йшов сильний снігопад, тому українці довелося боротися ще зі свіжим снігом. Виступ Данча було не ідеальним, вона допустила ряд помилок, але вийшла переможцем з цього заїзду. Її суперника на одному з останніх поворотів втратила рівновагу і впала в сніг. Після цього українка змогла без проблем доїхати до фінішу.

У заїзді в рамках чвертьфіналу удача була вже на боці суперниці Данча – російської сноубордистки Наталії Соболєвої. Українка йшла врівень зі спортсменкою з Росії, але на середині дистанції помилилася і впала, втративши всі шанси на перемогу.

Підсумком виступу Аннамарі Данча на чемпіонаті світу в США в дисципліні паралельний слалом стало шосте місце – це кращий результат в її кар’єрі.

У числі спортивних заслуг українки вже значилися виступи на світових аренах, однак вище 17-й позиції не піднімалася. Краще досягнення на Олімпіаді – 16-е місце в Ванкувері-2010.

Також ми писали про те, що українська тенісистка Даяна Ястремська блискуче завершила турнір у Хуахіні, що дозволило їй оновити свій особистий рейтинг WTA. Таким чином, наймолодша професійна тенісистка країни піднялася в топ-40 престижного рейтингу.

18-річна спортсменка зайняла 34-е місце і вже побила встановлений раніше рекорд першої ракетки країни Еліни Світоліної. Свого часу, найкраща тенісистка України потрапила в топ-40 WTA у віці 19-ти років.

Ястремська змогла обігнати її на чотири місяці – на момент перемоги на турнірі їй було 18 років і вісім місяців.

Нагадаємо, що Світоліна у відвертій сукні вбила всіх наповал.

Як повідомляла Politeka, Світоліна встановила рекорд в рейтингу WTA.