Українець Олександр Зінченко допоміг Манчестер Сіті здобути розгромну перемогу в матчі чемпіонату Англії

Манчестерський клуб в поєдинку 26-го туру англійської Прем’єр-ліги приймав на своєму полі Челсі і буквально знищив лондонський клуб, відправивши в його ворота шість сухих м’ячів.

Олександр Зінченко досить несподівано розпочав матч у стартовому складі на вже звичній позиції лівого захисника і повністю виправдав довіру головного тренера Хосепа Гвардіоли, відзначившись двома гольовими передачами та взявши участь у ще одному взятті воріт.

Александр Зинченко

На 13-й хвилині матчу український захисник записав на свій рахунок перший асист. Зінченко, підхопивши м’яч на фланзі, почав зміщуватися до центру і відпасував на Серхіо Агуеро, який розкішним дальнім ударом у дев’ятку зробив рахунок 2:0 на користь Манчестер Сіті.

Олена Кравець розкрила таємницю сина: “справа за малим”

Через шість хвилин Олександр Зінченко взяв участь і в третьому голі Містян. Українець, знову змістившись у центр, ефектно підсічкою відправив м’яч у штрафну, звідки гравці Челсі не змогли його вдало винести, чим скористався Агуеро, оформивши дубль.

Уже під кінець зустрічі Олександр Зінченко відзначився другою гольовою передачею. На 80-й хвилині матчу українець, отримавши розрізний пас від Давіда Сільви, в один дотик відправив м’яч у центр штрафного майданчика, де його передачу замкнув Рахім Стерлінг, встановивши остаточний рахунок у матчі – 6:0.

Варто зазначити, що український захисник міг забивати і сам – на 88-й хвилині Стерлінг вивів Зінченка практично один на один з воротарем, але той не зміг пробити вдало.

Перемога над Челсі дозволила Манчестер Сіті з 65 балами очолити турнірну таблицю англійської Прем’єр-ліги. Ще один претендент на чемпіонство Ліверпуль на даний момент має таку ж кількість очок, але зіграв на один матч менше.

Олександр Зінченко в нинішньому сезоні провів у складі Манчестер Сіті в усіх турнірах 13 матчів, у яких відзначився одним забитим м’ячем і чотирма гольовими передачами.

Нагадаємо, раніше український півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко розповів про зіркового фаната Усика з Манчестер Сіті.

Як повідомляла Politeka, Зінченко може піти з Манчестер Сіті цієї зими.

Також Politeka писала, що Зінченко тріумфально провів матч проти Ліона.