У вівторок, 12 лютого, після зимової перерви відновилися матчі Ліги чемпіонів

У перший ігровий день відбулися два поєдинки стадії 1/8 фіналу головного європейського клубного турніру.

У стартових матчах плей-офф Ліги чемпіонів Манчестер Юнайтед зустрічався вдома з Парі Сен-Жермен, а Рома приймала на своєму полі Порту.

Килиан Мбаппе, ПСЖ

Дебютний матч у Лізі чемпіонів нового тренера Манчестер Юнайтед Оле-Гуннара Сульшера завершився для нього провалом. Незважаючи на успішні виступи в Англії після зміни наставника в поєдинку з ПСЖ його команда зазнала домашньої поразки 0:2, чим неймовірно ускладнила собі завдання виходу в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Кароль показала себе в оточенні двійників: “Мрія Потапа здійснилася”

Перший тайм зустрічі, який пройшов більше в боротьбі, завершився безгольовою нічиєю, а вже в другій половині Парі Сен-Жермен забезпечив собі впевнену перевагу перед повторним матчем. На 53-й хвилині Преснель Кімпембе відкрив рахунок у поєдинку, замкнувши дальню штангу після подачі кутового, а через сім хвилин нападаючий Кіліан Мбаппе відгукнувся на простріл у штрафний і, випередивши захисників, вразив ворота МЮ. В обох випадках своїм партнерам по команді асистував Анхель Ді Марія. При цьому ПСЖ, маючи ще кілька гольових моментів, міг довести рахунок до розгромного, якби не відмінна гра голкіпера Юнайтед Давіда де Хеа.

Варто зазначити, що завдання виходу в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів для Манчестер Юнайтед ускладнюється не тільки домашньою поразкою, але і тим, що в матчі-відповіді команда не зможе розраховувати на свого лідера Поля Погба, який був вилучений з поля під кінець першої зустрічі за суперечки з арбітром.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу

Манчестер Юнайтед – ПСЖ 0:2

Голи: Кімпембе 53, Мбаппе 60

Вилучення: Погба 89

МЮ - ПСЖ, Поль Погба

У ще одному вівторковому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Рома на своєму полі здобула перемогу над Порту завдяки дублю юного вінгера Ніколо Дзаньйоло. У другому таймі 19-річний італієць протягом шести хвилин двічі вразив ворота гостей. Спочатку Дзаньйоло забив після скидки в штрафному від Едіна Джеко, а пізніше був першим на добиванні, коли м’яч після удару все того ж боснійського форварда потрапив у штангу.

Порту вдалося досить швидко відіграти один м’яч. Адріан Лопес забив досить важливий для його команди виїзний гол, чим зберіг інтригу в протистоянні до матчу-відповіді.

Рома – Порту 2:1

Голи: Дзаньйоло 70, Дзаньйоло 76 – Адріан Лопес 79

Рома - Порту

Матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ – Манчестер Юнайтед і Порту – Рома відбудуться 6 березня.

Нагадаємо, раніше відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, за підсумками якого були сформовані пари Шальке – Манчестер Сіті, Атлетіко – Ювентус, Манчестер Юнайтед – ПСЖ, Тоттенгем – Боруссія Дортмунд, Ліон – Барселона, Рома – Порту, Аякс – Реал і Ліверпуль – Баварія.

Перші поєдинки 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів відбудуться 12/13 і 19/20 лютого, а матчі-відповіді – 5/6 і 12/13 березня.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.