Воротарю Парі Сен-Жермен Джанлуїджі Буффону підкорилося чергове досягнення в його футбольній кар’єрі

Італійський голкіпер підтвердив статус одного з найкращих у світі, зумівши зберегти в недоторканності свої ворота в поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з Манчестер Юнайтед (2:0).

Тим самим Джанлуїджі Буффон увійшов до трійки найкращих воротарів головного європейського клубного турніру за показником сухих матчів.

Джанлуиджи Буффон

Голкіпер ПСЖ став третім стражем воріт в історії Ліги чемпіонів, якому вдалося не пропустити в 50 матчах. Усього на рахунку 41-річного італійця 121 поєдинок у турнірі.

Лідером за показником сухих матчів у Лізі чемпіонів є нинішній воротар Порту Ікер Касільяс, який відіграв на нуль 57 зі 174 поєдинків.

Усього на один матч Джанлуїджі Буффона випереджає Едвін ван дер Сар, який вже завершив кар’єру. Нідерландський голкіпер не пропускав у 51 з 98 поєдинків Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, що в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Парі Сен-Жермен на виїзді здобув перемогу над Манчестер Юнайтед з рахунком 2:0.

Астрологи попередили українців про неминучу небезпеку: як уберегтися

Перший тайм зустрічі, який пройшов більше в боротьбі, завершився безгольовою нічиєю, а вже в другій половині Парі Сен-Жермен забезпечив собі впевнену перевагу перед повторним матчем. На 53-й хвилині Преснель Кімпембе відкрив рахунок у поєдинку, замкнувши дальню штангу після подачі кутового, а через сім хвилин нападаючий Кіліан Мбаппе відгукнувся на простріл у штрафний і, випередивши захисників, вразив ворота МЮ. В обох випадках своїм партнерам по команді асистував Анхель Ді Марія. При цьому ПСЖ, маючи ще кілька гольових моментів, міг довести рахунок до розгромного, якби не відмінна гра голкіпера Юнайтед Давіда де Хеа.

Манчестер Юнайтед - ПСЖ, МЮ - ПСЖ

Матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ – Манчестер Юнайтед відбудеться 6 березня.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.