Головний тренер Олімпіакоса Педру Мартінш поділився своєю думкою щодо нічийного результату в домашньому матчі з Динамо в 1/16 фіналу Ліги Європи

Поєдинок в Греції завершився з рахунком 2:2. При цьому господарі поля двічі по ходу зустрічі виходили вперед, але київській команді вдалося відігратися, здобувши нічийний результат.

Після матчу тренер Олімпіакоса висловив жаль, що не вийшло виграти, і визнав помилку, через яку не вдалося утримати переможний результат.

Олимпиакос — Динамо

«У другому таймі ми думками були в захисті, тому що хотіли втримати перевагу. Однак нам потрібно було більше пресингувати. Ми не продемонстрували ту гру, яку повинні були.

Перший тайм ми провели ефективно, створювали моменти, змогли двічі забити. Але в другій половині зустрічі сіли в оборону. Це було підсвідомо. Ми не повинні були цього робити. Це була головна помилка.

Ми могли виграти 3:1, але тепер результат такий, який є. Все буде залежати від матчу-відповіді. У нас є шанси пройти далі», – наводить слова Мартінша офіційний сайт грецького клубу.

Нагадаємо, що у четвер, 14 лютого, Динамо провело перший матч після зимової перерви, стартувавши в плей-офф Ліги Європи. У першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи київський клуб зіграв на виїзді з грецьким Олімпіакосом.

ПриватБанк зробив важливу заяву по оплатах рахунків

Команди в спокійній манері розпочали матч, але вже в першій своїй атаці Олімпіакосу вдалося відкрити рахунок в поєдинку. Фортуніс прийняв м’яч в центрі штрафного, відпасував на Хассана, а той вже з близької відстані розстріляв ворота Бойка. Після забитого м’яча господарі стали діяти активніше і могли збільшувати свою перевагу – в одному з епізодів Фортуніс перехопив м’яч, обіграв Бойко, але не зумів влучити у ворота з гострого кута.

Динамо зуміло відігратися в середині першої половини зустрічі. На 27-й хвилині Кендзьора до кінця зіграв на фланзі і в падінні відпасував в штрафну під удар Буяльському, який, залишений без опіки, в дотик переправив м’яч у сітку воріт.

Олимпиакос - Динамо

Під кінець тайму Олімпіакос все ж зміг знову вийти вперед. Діаш зіграв на підборі і красивим ударом вразив ворота киян метрів з тридцяти.

У другому таймі ініціативою переважно володіло Динамо і під кінець зустрічі змогло забити неймовірно важливий другий м’яч. На 89-й хвилині Циганков після навісу в штрафну скинув м’яч під удар Вербічу, який зрівняв рахунок в поєдинку, чим забезпечив київській команді досить комфортний результат перед матчем-відповіддю.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.