Як повідомляє Manchester Evening News, у 19-річного гравця Манчестер Юнайтед Макса Тейлора виявлений рак. Футболіст вже почав проходити лікування.

На даний момент гравець пройшов перший курс хіміотерапії і відчуває себе добре.

Відзначається, що за гравцем ретельно спостерігають медики клубу, і команда всіляко буде підтримувати свого вихованця.

Повідомляється, що гравець залишається в процесі відновлення і буде продовжувати тісно співпрацювати з медичним відділом клубу.

Тейлор збирає гроші через Virgin Money Giving з цільовим показником в 60 000 фунтів стерлінгів.

Також Максу в фінансовому плані буде допомагати і керівництво Манчестер Юнайтед. Гравець повинен перемогти в головному матчі свого життя, всі вболівальники клубу підтримують і тримають кулаки за Тейлора, і напевно не тільки тіфозі Манчестера переживають за юного футболіста.

Побажаємо Максу якнайшвидшого одужання, і повернення на футбольне поле.

Нагадаємо, ПСЖ принизив Манчестер Юнайтед перед його вболівальниками результати матчів Ліги чемпіонів. Дебютний матч у Лізі чемпіонів нового тренера Манчестер Юнайтед Оле-Гуннара Сульшера завершився для нього провалом. Незважаючи на успішні виступи в Англії після зміни наставника в поєдинку з ПСЖ його команда зазнала домашньої поразки 0: 2, ніж неймовірно ускладнила собі завдання виходу в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Перший тайм зустрічі, який пройшов більше в боротьбі, завершився безгольовою нічиєю, а вже в другій половині Парі Сен-Жермен забезпечив собі впевнене перевагу перед повторним матчем. На 53-й хвилині Преснель Кімпембе відкрив рахунок в поєдинку, замкнувши дальню штангу після подачі кутового, а через сім хвилин нападник Кіліан Мбаппе відгукнувся на простріл у штрафну і, випередивши захисників, вразив ворота МЮ. В обох випадках своїм партнерам по команді асистував Анхель Ді Марія. При цьому ПСЖ, маючи ще кілька гольових моментів, міг довести рахунок до розгромного, якби не відмінна гра голкіпера Юнайтед Давида де Хеа.

Варто відзначити, що завдання виходу в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів для Манчестер Юнайтед ускладнюється не тільки домашньою поразкою, але і тим, що в матчі-відповіді команда не зможе розраховувати на свого лідера Поля Погба, який був вилучений з поля під кінець першої зустрічі за суперечки з арбітром.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.