Гравець грецької команди отримав важку травму через яку не зіграє з Динамо

Півзахисник Олімпіакоса Лазарос Христодулопулос пропустить матч-відповідь з Динамо в Києві на стадії 1/16 фіналу Ліги Європи, повідомляє Gazzetta.gr.

Хрістодулопулос травмувався у вчорашньому матчі проти АЕКа (4: 1), відзначимо, що в минулому сезоні Лазарос виступав саме за АЕК з яким грав проти Динамо на цій же стадії. У тих матчах футболіст збірної Греції приніс захисникам динамо багато проблем.

Медичне обстеження виявило у 32-річного гравця розрив хрестоподібних зв’язок лівого коліна, через що він пропустить залишок сезону. Така травма є дуже серйозною, період відновлення про неї становить до 8 тижнів.

У першому матчі з Динамо (2: 2) Хрістодулопулос провів на полі лише 10 хвилин, вийшовши на заміну на 81-й хвилині. Хоча вважається одним з лідерів команди.

Поєдинок Динамо – Олімпіакос відбудеться на НСК Олімпійський у четвер, 21 лютого.

Нагадаємо, у четвер, 14 лютого, Динамо провело перший матч після зимової перерви, стартувавши в плей-офф Ліги Європи. У першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи київський клуб зіграв на виїзді з грецьким Олімпіакосом.

олимпиакос

По ходу зустрічі Динамо довелося двічі відіграватися, але в підсумку підопічні Олександра Хацкевича на останніх хвилинах вирвали нічию 2: 2, яка дає команді відмінні шанси на вихід в 1/8.

Команди в спокійній манері почали матч, але вже в першій своїй атаці Олімпіакосу вдалося відкрити рахунок в поєдинку. Фортуніс прийняв м’яч в центрі штрафного, відпасував на Хассана, а той вже з близької відстані розстріляв ворота Бойка. Після забитого м’яча господарі стали діяти активніше і могли збільшувати свою перевагу – в одному з епізодів Фортуніс перехопив м’яч, обіграв Бойко, але не зумів влучити у ворота з гострого кута.

Динамо зуміло відігратися в середині першої половини зустрічі. На 27-й хвилині Кендзьора до кінця зіграв на фланзі і в падінні відпасував в штрафну під удар Буяльському, який, залишений без опіки, в дотик переправив м’яч у сітку воріт.

Під кінець тайму Олімпіакос все ж зміг знову вийти вперед. Діаш зіграв на підборі і красивим ударом вразив ворота киян метрів з тридцяти.

У другому таймі ініціативою переважно володіло Динамо і під кінець зустрічі змогло забити неймовірно важливий другий м’яч. На 89-й хвилині Циганков після навісу в штрафну скинув м’яч під удар Вербич, який зрівняв рахунок в поєдинку, чим забезпечив київській команді досить комфортний результат перед матчем-відповіддю.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.