У четвер, 21 лютого, Динамо на своєму полі провело матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи проти грецького Олімпіакоса

Після результативної нічиї з рахунком 2:2 на виїзді київський клуб зумів не тільки утримати потрібний результат, а й примножити його домашньою перемогою.

У матчі-відповіді з Олімпіакосом Динамо здобуло мінімальну перемогу завдяки точному удару новачка команди Франа Соля.

Динамо - Олимпиакос, Лига Европы

На початку поєдинку Динамо контролювало хід гри, але справді небезпечних моментів біля воріт обох команд не виникло. Уже в другій половині першого тайму господарі стали діяти більш активно, що і призвело до взяття воріт Олімпіакоса. На 32-й хвилині київська команда провела затяжну атаку, підсумком якої став дебютний гол за Біло-синіх новачка Франа Соля, який замкнув простріл на ближню штангу від Віталія Миколенка.

Ломаченко довів до істерики тренера свого суперника: «Йому кінець!»

При цьому іспанський форвард уже в компенсований час до першого тайму мав чудову можливість оформити дубль і подвоїти перевагу Динамо, але, готуючи удар, із кількох метрів пробив прямо у воротаря Олімпіакоса, який встиг скоротити кут обстрілу.

У другій половині поєдинку Динамо, вже маючи комфортну перевагу, віддало ініціативу супернику, граючи в основному на контратаках. Грецька команда зуміла створити кілька моментів, але в небезпечних ситуаціях киян виручив Денис Бойко, зробивши відмінний сейв і нейтралізувавши вихід один на один.

Ліга Європи. 1/16 фіналу

Динамо – Олімпіакос 1:0 (перший матч 2:2)

Гол: Соль 32

Динамо: Бойко, Кендзьора, Бурда, Шабанов, Миколенко, Буяльський, Шепелєв, Шапаренко (Гармаш 76), Циганков, Соль (Смирний 90+2), Вербіч (Русин 90+2)

Олімпіакос: Са, Торосідіс, Мерія, Сіссе, Цімікас, Гільєрме, Бухалакіс (Натхо 65), Діаш (Масурас 46), Фортуніс (Герреро 65), Поденсе, Хассан

Попередження: Вербіч, Кендзьора, Шепелєв – Сіссе, Поденсе, Герреро, Торосідіс

У підсумку Динамо за сумою двох матчів з Олімпіакосом (2:2, 1:0) вийшло в 1/8 фіналу Ліги Європи. Жеребкування наступного етапу турніру відбудеться в п’ятницю, 22 лютого.

Фран Соль, Динамо

Нагадаємо, що у четвер, 14 лютого, Динамо провело перший матч після зимової перерви, стартувавши в плей-офф Ліги Європи. У першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи київський клуб зіграв на виїзді з грецьким Олімпіакосом.

Команди в спокійній манері розпочали матч, але вже в першій своїй атаці Олімпіакосу вдалося відкрити рахунок в поєдинку. Фортуніс прийняв м’яч в центрі штрафного, відпасував на Хассана, а той вже з близької відстані розстріляв ворота Бойка. Після забитого м’яча господарі стали діяти активніше і могли збільшувати свою перевагу – в одному з епізодів Фортуніс перехопив м’яч, обіграв Бойко, але не зумів влучити у ворота з гострого кута.

Динамо зуміло відігратися в середині першої половини зустрічі. На 27-й хвилині Кендзьора до кінця зіграв на фланзі і в падінні відпасував в штрафну під удар Буяльському, який, залишений без опіки, в дотик переправив м’яч у сітку воріт.

Олимпиакос — Динамо

Під кінець тайму Олімпіакос все ж зміг знову вийти вперед. Діаш зіграв на підборі і красивим ударом вразив ворота киян метрів з тридцяти.

У другому таймі ініціативою переважно володіло Динамо і під кінець зустрічі змогло забити неймовірно важливий другий м’яч. На 89-й хвилині Циганков після навісу в штрафну скинув м’яч під удар Вербічу, який зрівняв рахунок в поєдинку, чим забезпечив київській команді досить комфортний результат перед матчем-відповіддю.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.